Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

2 Posty
Wiking
NORDEA Bank otworzył mi konto na podstawie dowodu, kontraktu, norweskiego PESEL-u,
Niedogodnością jest karta płatnicza VISA w wersji dla młodzieży:
w sklepach w Norwegii bezproblemowa obsługa ale....
taka słabsza wersja nie pozwala na płatności w samolotach i zagranicą.
Wypukła pełna kartę płatniczą ze zdjęciem dostaniesz jeśli przedstawisz paszport!
Wersja FULL tylko po przedstawienu paszportu!

Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
smart3m
(smart3m)
Wiking
piotr861 napisał:
Danske Bank otworzył mi konto na podstawie dowodu, d-numeru, kontraktu

Ja otwieram konto w banku juz prawie rok. Nie mam pojecia w jaki sposob otworzyles konto w Danske Bank na podstawie papierow, ktore wymieniles. Ja mialem kontrakt, wlasna firme, d numer, numer organizacyjny firmy, dowod, kontrakt na mieszkanie i we wszystkich mozliwych bankach nie otworzylem konta - lacznie probowalem +- 27razy. Do dzis nie wyplacono mi nawet 1korony, ktore zarobilem. Kontrakt sie skonczyl, a na pytanie czy zostanie on przedluzony uslyszalem, ze bardzo chetnie ale nie... bo nie mam konta w banku.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
65 Postów
Katarzyna ...
(Midnight)
Początkujący
Nordea założy, tyle, że bez bankowości internetowej, samo konto plus karta.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
smart3m
(smart3m)
Wiking
Midnight napisał:
Nordea założy, tyle, że bez bankowości internetowej, samo konto plus karta.

Bankowosc internetowa to jakis przywilej w tym kraju? W takim razie jakie warunki musze spelnic aby otworzyc konto z dostepem internetowym?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
Piotr Sus
(piotr861)
Wiking
udaj sie w Oslo na Ackerbrygge do Banku a sie przekonasz ze sie da
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
smart3m
(smart3m)
Wiking
piotr861 napisał:
udaj sie w Oslo na Ackerbrygge do Banku a sie przekonasz ze sie da

Tobie sie udalo? Kiedy? Jakie dokumenty okazales?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Kamil Kozera
(kamilkozera)
Wiking
skandiabanken
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów

(adrian24433)
Wiking
Przecież to oczywiste że dowód osobisty jest dokumentem obowiązującym na terytorium RP. Ewentualnie w Unii (dopóki jeszcze istnieje). Dokumentem stwierdzającym tożsamość poza granicami kraju jest paszport. Piszecie tutaj teksty jakbyście się urwali z choinki. Co to jest ackerbrygge???? Z taką właśnie znajomością języka kraju w którym chce się mieszkać nic dziwnego że chodzi się tyle razy. Wystarczy się dobrze ubrać i nawet łamanym norweskim ale iść założyć konto. Każdy docenia starania się mówienia po norwesku.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
Piotr Sus
(piotr861)
Wiking
Norwegia jest w EOG skoro przekraczasz granice na dowód to dlaczego nie możesz zalozyć konta ? Skoro jestes taki ah oh to idz pomoz a nie wnosisz do rozmowy informacje ktore kazdy ma w dupie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
JACEK KRZAK
(jk1965)
Wiking
Tylko paszport
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok