Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia promocjina S1 i EKUZ

Zamów teraz

Kredyt na mieszkanie w Polsce - Norwegia

5 Postów
Lukasz gos
(Lukasz_gos)
Wiking
Witam, spotkał się kiedyś ktoś z takim tematem? Nie znalazłem nic konkretnego w internecie na ten temat, a w moim banku(Nordea) powiedzieli mi że nie udzielają kredytu na zakup nieruchomości poza granicami Norwegi.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
504 Posty
Aneta Polak
(anetapolak)
Wyjadacz
taką samą odpowiedź usłyszeliśmy w DnB. Życzę powodzenia
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
1654 Posty
Kasia K
(KasiaKacz) Online
Maniak
Lukasz_gos napisał:
Witam, spotkał się kiedyś ktoś z takim tematem? Nie znalazłem nic konkretnego w internecie na ten temat, a w moim banku(Nordea) powiedzieli mi że nie udzielają kredytu na zakup nieruchomości poza granicami Norwegi.

A tutaj się kontaktowałeś? : www.multinorfinans.no
Zgłoś wpis
3 Posty

(kkamisia)
Wiking
Można się starać o kredyt w PL na zakup mieszkania na swoje zarobki norweskie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-3  
Odpowiedz   Cytuj
504 Posty
Aneta Polak
(anetapolak)
Wyjadacz
Przerabiałam w 2015 roku. Długo szukaliśmy banku w PL, który zechce dać kredyt w oparciu o norweskie dochody. W końcu okazało się, że tylko w PKO można - jak zrobili symulację to rata miesięczna oscylowała w okolicach 4000 zł przy kredycie 280 000 zł. A do tego wkład własny 40%. Nie polecam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
Wiking
Banki norweskie nie mają podpisanych umów z bankami w Polsce w przypadku udzielania kredytu hipotecznego na terenie Polski.

Jedynym bankiem, który może udzielić kredytu hipotecznego w NOK-ach jest PKO, jednak z postu powyżej wynika, że jest to nieopłacalne.

Jedynym rozwiązaniem jest kredyt konsumencki w Norwegii na dowolny cel. Nie ma problemu z wytransferowaniem środków do Polski. Kredyt można wziąć maksymalnie do 500 000 NOK.

Polecam sprawdzić oferty www.multinorfinans.no
Zgłoś wpis
Oceń wpis:3  
Odpowiedz   Cytuj
420 Postów

(optymysta)
Wyjadacz
Doradca kredytowy Multinor finans napisał:
Banki norweskie nie mają podpisanych umów z bankami w Polsce w przypadku udzielania kredytu hipotecznego na terenie Polski.

Jedynym bankiem, który może udzielić kredytu hipotecznego w NOK-ach jest PKO, jednak z postu powyżej wynika, że jest to nieopłacalne.

Jedynym rozwiązaniem jest kredyt konsumencki w Norwegii na dowolny cel. Nie ma problemu z wytransferowaniem środków do Polski. Kredyt można wziąć maksymalnie do 500 000 NOK.

Polecam sprawdzić oferty www.multinorfinans.no


Do 500 tys.  A realnie by dostać 500 to oboje musicie zarabiać po min 600 tys nok. Jeśli nie macie historii kredytowej w N to bez szans. Pomijam absurd brania kredytu gotówkowego na nieruchomość..ya.no lub nordax  nieźle was złupia.
PKO jest lepsze. Osobnik przestraszył się raty 4k ale była ona wysoka ponieważ okres kredytowania w walucie to max 15 lat jeśli się nie mylę.  Marża i całościowe koszty są porównywalne.  Jedynie wkład własny jest jak opisal
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-4  
Odpowiedz   Cytuj
86 Postów

(hunter2525)
Początkujący
Polecam stronę www.forum-kredytowe.pl zakładamy temat według wzoru i po pewnym czasie jakiś specjalista się odezwie z ofertą. Raczej banki z PL nie udzielają kredytów jeśli wypłata nie przychodzi na konto polskie ale na tej stronie są konsultanci banków i mogą pomóc, pozdrawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-2  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Lukasz gos
(Lukasz_gos)
Wiking
Ten kredyt konsumencki wydaje się fajną opcją, ale w jakim banku dają 500000 ? Mi zaproponowali max 200000
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
420 Postów

(optymysta)
Wyjadacz
Lukasz_gos napisał:
Ten kredyt konsumencki wydaje się fajną opcją, ale w jakim banku dają 500000 ? Mi zaproponowali max 200000

Jestes uposledzony? Przeciez masz wyzej napisane jakie "banki" Ale jak jestes tak glupi, ze nie widzisz nieoplacalnosci takiej pozyczki to smialo kurwa. Debili nie sieja. Pozyczasz 500k a oddajesz po 15 latach 1.2 mln. To daje blisko 4000 nok odsetek kazdego miesiaca przez 15 lat? Kumasz teraz durniu co to za petla na twoj leb?

ya.no/
www.nordax.no/
Zgłoś wpis
Oceń wpis:2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok