Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

pozwolenie na pobyt(prace) - Norwegia

2 Posty
marek14
(marek14)
Wiking
witam wszystkich serdecznie! bylem w skacie mam kontrakt na rok mam juz de-nummer czy powinienem starac sie teraz o pozwolenie na pobyt bo juz zglupialem jedni mowia ze musze isc na policje inni ze teraz juz nie ma takiego obowiazku w skacie jestem zarejestrowany prosze o informacje POZDRAWIAM
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
352 Posty
Gabriel-
(Gabriel-)
Stały Bywalec
marek14 napisał:
witam wszystkich serdecznie! bylem w skacie mam kontrakt na rok mam juz de-nummer czy powinienem starac sie teraz o pozwolenie na pobyt bo juz zglupialem jedni mowia ze musze isc na policje inni ze teraz juz nie ma takiego obowiazku w skacie jestem zarejestrowany prosze o informacje POZDRAWIAM
Zakasaj rekawy i poszukaj w tematach, wczoraj lub przed, było już takie pytanie.
Tam odpowiadający radził przeczytać oficjalne dane w wydanej przez państwo tegorocznej broszurze "Nowicjusz w Norwegi".
Mozna wejść też na ich stronę:
nyinorge.no
powodzenia w szperaniu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
42 Posty
andrzej32
(andrzej32)
Nowicjusz
musisz sie zarejestrowac na stronie UDI i ustalic termin rejestracji ,pozwolen juz od dawna nie ma
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
marek14
(marek14)
Wiking
dziekuje za pomoc juz wszystko wiem milego dniaPOZDRAWIAM
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Marek Falkowski
(natiw4)
Wiking
Siemka Marek.Możesz się podzielić wiedzą,ja już zdurniałem.Pozdro
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty
Sebastian K
(Sebaa3)
Wiking
Dostałes kontrakt i pojechałes do Skate? Tam wydaja ten D-numer? Myślałem że najpierw trzeba się zarejestrować w UDI dopiero pozniej do skate.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Marek Falkowski
(natiw4)
Wiking
tak,byłem skatten i mam d-numer ale mam problem z pozwoleniem.Byłem w udi i tam miałem dosłać potwierdzenie bytu w skatten,wysłałem i od pół roku cisza.Mam spory kawałek do trondheim i nie wiem czym poświęcić czas na taką wyprawe,może jest jakiś inny sposób na załatwienie sprawy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
86 Postów

(hunter2525)
Początkujący
Musisz mieć odcinki wypłaty za 3 miesiące wtedy umawiasz się na spotkanie przez stronę UDI na Politi u siebie. Bierzesz na spotkanie tak jak jest opisane na stronie UDI paszport i jego kopia, umowa o pracę skopiowana i odcinki wypłaty. Policja wydaje Ci pozwolenie i jest ono ważne dopóki masz pracę. Gdy będziesz już posiadał odcinki wypłat za 6 pełnych miesięcy to umawiasz sie na kolejne spotkanie w celu nadania stałego numeru, pozdrawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
gregory2804
(gregory2804)
Wiking
to ja tez juz nie wiem o co chodzi
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
adi5 ŁOMŻA
(adi5)
Wiking
musisz isc na psy o pozwolenie na 5 lat
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok