Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Praca w Norwegii przez Agencje Pracy Polskie które godne polecenia? - Norwegia

9 Postów
Łukasz jana
(looki3456)
Wiking
czy jest jakaś agencja pracy tu w Polsce z która mogę wyjechać do pracy w Norwegii
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
51 Postów
Radi Radi
(Radi)
Nowicjusz
LukaszGuzielak napisał:
czy jest jakaś agencja pracy tu w Polsce z która mogę wyjechać do pracy w Norwegii
Czy masz jakiś zawód i doświadczenie z poprzednich prac ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
51 Postów
Radi Radi
(Radi)
Nowicjusz
Nicas napisał:
zawsze AGENCJA ALE CZY WARTO ?
na początek to chyba tylko przez agencje, a potem to się rozezna w temacie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
48 Postów
Hubsonq
(Hubsonq)
Nowicjusz
LukaszGuzielak napisał:
czy jest jakaś agencja pracy tu w Polsce z która mogę wyjechać do pracy w Norwegii

Tylko i wylacznie agentura na poczatek.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Łukasz jana
(looki3456)
Wiking
tak mam zawód i doświadczenie w szerokim zakresie ale i tak musialbym zrobic takie same uprawnienia w Norwegii z tego co wiem nie sa respektowana Polskie uprawnienia w No.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Łukasz jana
(looki3456)
Wiking
możesz któras polecic taka agencje która nie koloryzuje i nie sciemnia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
352 Posty
Gabriel-
(Gabriel-)
Stały Bywalec
LukaszGuzielak napisał:
czy jest jakaś agencja pracy tu w Polsce z która mogę wyjechać do pracy w NorwegiiMoże odwróć pytanie.
Jaka agencja pracy tymczasowej tak w Polsce jak i zagranicą, zechce przyjąć ciebie uprzejmie na bezpośrednią rozmowę kwalifikacyjną jedynie na podstawie twojego CV.
Zauważyłem iż większość nowo-pytających zadaje podobne pytania, oraz ma pretensje iż bemanningi nie raczą odpowiadać na wysłane CV-łki.
Przecież przy większości ogłoszeń jak Byk stoi iż odpowiedzą jedynie, na wybrane aplikacje.
Widocznie olana aplikacja była jedynie bla...bla, bla.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
tastratus
(tastratus)
Wiking
Jezeli ktos ma problem z praca to ty gabriel chamski znowy . Jesteś przykładem typowego polaczka .Siedzisz tu co najmniej 8 lat, jest samotny, bez pracy, kobiety, domu, przyjaciol.
Zebrales na tym forum o robocine, kawalek podlogi do spania a nawet chciales byc zigolo dla pani z mieszkaniem i praca. W kraju masz chlopaka w kryminale/ czy tam poszukiwanego i nic cie tam nie czeka.Sam okradasz Polakow i jeszcze oczerniasz innych publicznie .
Gdyby nie to forum nawet bys nie istnial, wiec po chuj prawisz moraly?
Jestes niczym mozesz tylko anonimowo szczekac
W psychologii twoj mechanizm obronny nazywa sie Projekcja( nie mylic z erekcja)

Szukaj dziadu problemow w sobie a nie w ludziach dookola. Czy nie dziwi cie kurwa, ze pomimo zmiany otoczenia, ludzi, pracy wciaz jestes wypierdalany z kazdej spolecznosci?
Wygladasz andrzeju na klasyczna mende, ktora gdy ma problemy blaga o pomoc ale jak sie troche odkuje to zaraz jezdzi po ludziach. Poczytaj sobie swuj temat strejkowy a zobaczysz jaki z ciebie skurwysyn.Nie sadze by ci ktos z forum jeszcze pomogl. W mysl starego przyslowia: " Nie pomagaj dziadowi, bo jak dziad sie odbije to cie torba zabije"
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
51 Postów
Radi Radi
(Radi)
Nowicjusz
LukaszGuzielak napisał:
możesz któras polecic taka agencje która nie koloryzuje i nie sciemnia
Największa to chyba Adecco
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Łukasz jana
(looki3456)
Wiking
jak nie chcesz mi dac żadnej odpowiedzi na ten temat to po co sie odzywasz w temacie ? Cebulaku
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok