Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Permitering - Norwegia

13 Posty
artur 1973
(mateusz7777)
Wiking
Witam , moja firma od 25 luty wysłała mnie na permitering , w marcu sie zarejestrowałem osobiście w Nav w stovner , i nie mam żadnych inf. do tej pory na temat zasiłku , wie ktoś jak to dalej działa ,ile czasu trzeba czekać na jakiś pieniadz? oni nawet nr. konta nie chcieli , z góry dzięki za pomoc
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
Powinieneś już otrzymać piniądze.Pracodawca płaci za pierwsze 8 dni,pozniej Nav.
Pracodawca wysyla wszystkie dokumenty.Ty rejestrujesz się w Nav.Sprawdż jedno i drugie...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty
artur 1973
(mateusz7777)
Wiking
dzięki, ja się rejestrowałem 21 .03.16. teraz oglądałem dokumenty. i tak jak pisałem nie chcieli nr. konta, to gdzie oni to wyślą?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
na ten sam numer konta, na który pracodawca wysyłał
na co im nowe konto
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty
artur 1973
(mateusz7777)
Wiking
aha ,rozumiem ,czyli oni mają moj nr. konta. pozostaje mi chyba czekać, może za krótki okres minął od rejestracji 21.03.16.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
mateusz7777 napisał:
dzięki, ja się rejestrowałem 21 .03.16. teraz oglądałem dokumenty. i tak jak pisałem nie chcieli nr. konta, to gdzie oni to wyślą?


Zarejestrowałeś się miesiąc pozniej ...hmmm
...więc Nav ma 3 tygodnie na odpowiedż pisemna,bo taką musisz otrzymać..
Ps.gdybys zrejestrowal się pierwszego dnia roboczego po 25.02 mialbys juz kaskę na wodeczkę..
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty
artur 1973
(mateusz7777)
Wiking
no tak ,trzeba zerkać do skrzynki pocztowej po niedzieli , co zrobisz ...trzeba czekać...dzięki za inf. pozdrawiam!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
24 Posty

()
Wiking
mateusz7777 napisał:
no tak ,trzeba zerkać do skrzynki pocztowej po niedzieli , co zrobisz ...trzeba czekać...dzięki za inf. pozdrawiam!
Moim zdaniem, to zamiast do skrzynki, powinieneś osobiście zajrzeć jutro z rana do lokalnego nav w celu aktualizacji "permitteringu", ponieważ to nie jest dagpenger/bezrobotne. Permitering może być przerwane w każdym momencie przez pracodawcę. Miałeś obowiązek zarejestrować się od razu jak dostałeś z firmy odpowiednie dokumenty, termin to 14 dni robocze a u ciebie, minęło ponad 25-26 dni bieżących, zależy jak kto liczy, jednak grubo po terminie.
Jeszcze dzisiaj zaloguj się na własną stronę nav.no i sprawdź swój status "bezrobotnego na permitteringu".
Tam powinieneś mieć wszystkie aktualne dane na temat twojego statusu, jeżeli takich danych brak, to oznacza iż nie zostałeś zarejestrowany i musisz od nowa dostać nowe pismo z firmy i dokonać aktualizacji.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
42 Posty
andrzej32
(andrzej32)
Nowicjusz
no ty sie znasz gabriel 8 lat na garnuszku NAV siedzisz ,zlodziej kapus i damski bokser
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Kamil Ka
(kamilk838)
Wiking
Tacy znają się najlepiej :-D
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok