Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

2
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

44 Posty
Bogusław Linda
(boguslaw108)
Nowicjusz
Witam skoro zostales wyslany na permittering to powiedz mi czy dopilnowales wszystkich formalnosci. Zarejestrowanie sie jako bezrobotny to jedno a wyslanie do nich papierow to drugie. Ja juz bylem 2 razy na permitteringu I teraz jestem 3 raz. U mnie wyglada to tak
1. Rejestruje sie na stronie NAV I robie CV, po czym jestem zarejstrowany najko bezrobotny
2. Wchodze w zaklade DIN PROFIL I tam wpisuje swoj numer konta - jak nie masz wpisanego beda ci przychodzily czeki
3. Wysylam wszystkie potrzebne papiery czyli
- kopia paszportu
- kopia pozwolenia na pobyt
- kontrakt od firmy
- skierowanie na permittering of firmy
- tzw ferste side z NAV z kodem kreskowym
- podanie o permittering ze strony NAV

Dostaje odpowiedz w ciagu 2 tygodni I pieniadze wplywaja na konto. Zarobilem jakies 265 000 nok brutto I mam przyznane niecale 13 000 nok brutto, 6500 nok co dwa tygodnie minus maly podatek.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
44 Posty
Bogusław Linda
(boguslaw108)
Nowicjusz
Aha I co kasiorki. Liczy sie data zarejestrowania jako bezrobotny. To, ze papiery wyslesz pozniej to sie nic nie stanie. Pierwsze 3 dni od momentu zarejestrowania masz nieplatne, to jest czas na rozpatrzenie dokumentow.

Jakbys mial pytania napisz na priva to ci wszystko na spokojnie wyjasnie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok