Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

11 Postów
Dominika R
(domidomi92)
Wiking
HeartB napisał:
-----------
Czytam Panią....czytam Kolegów...
Krótko:
Pomysł glupawy, szansa realizacji ZADNA. Nic dziewczyno nie masz czym mogłaby kupić Norwegię, masz chłopaka \"złota rączkę\" a de facto \" doope wołowa\", która wysyła dziewczynę na łowy w sprawach życiowo bazowych.
Koledzy nawijaja jakieś banialuki...patrząc na Twoje zdjęcie..ale nie wspominają,że jesteś 400 setnym podobnym casem na portalu wzbudzający albo wesołość albo wściekłość swoim infantylizmem.
Nie trac czasu! Na kelnerkę przy braku języka się nie nadajesz, a sprzatajacych Polek tu więcej niż uchodźców w Niemczech.
Zimny prysznic i....do nauki w PL....i wyprowadzać pieska o czasie. Amen[/quote]


Ok, dziękuję za wyrażenie opinii
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
37 Postów

(KING)
Nowicjusz
domidomi92 napisał:
HeartB napisał:
-----------
Czytam Panią....czytam Kolegów...
Krótko:
Pomysł glupawy, szansa realizacji ZADNA. Nic dziewczyno nie masz czym mogłaby kupić Norwegię, masz chłopaka \\\"złota rączkę\\\" a de facto \\\" doope wołowa\\\", która wysyła dziewczynę na łowy w sprawach życiowo bazowych.
Koledzy nawijaja jakieś banialuki...patrząc na Twoje zdjęcie..ale nie wspominają,że jesteś 400 setnym podobnym casem na portalu wzbudzający albo wesołość albo wściekłość swoim infantylizmem.
Nie trac czasu! Na kelnerkę przy braku języka się nie nadajesz, a sprzatajacych Polek tu więcej niż uchodźców w Niemczech.
Zimny prysznic i....do nauki w PL....i wyprowadzać pieska o czasie. Amen



Ok, dziękuję za wyrażenie opinii [/quote]
Moze bolesne ale prawdziwe. Na emigracji trzeba byc kims, zawod Polak z reguly nie wystarcza.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
566 Postów
HeartB
(HeartB)
Wyjadacz
domidomi92 napisał:
HeartB napisał:
-----------
Czytam Panią....czytam Kolegów...
Krótko:
Pomysł glupawy, szansa realizacji ZADNA. Nic dziewczyno nie masz czym mogłaby kupić Norwegię, masz chłopaka \\\"złota rączkę\\\" a de facto \\\" doope wołowa\\\", która wysyła dziewczynę na łowy w sprawach życiowo bazowych.
Koledzy nawijaja jakieś banialuki...patrząc na Twoje zdjęcie..ale nie wspominają,że jesteś 400 setnym podobnym casem na portalu wzbudzający albo wesołość albo wściekłość swoim infantylizmem.
Nie trac czasu! Na kelnerkę przy braku języka się nie nadajesz, a sprzatajacych Polek tu więcej niż uchodźców w Niemczech.
Zimny prysznic i....do nauki w PL....i wyprowadzać pieska o czasie. Amen



Ok, dziękuję za wyrażenie opinii [/quote]
------
Przepraszam za formę....ale dostaje emocjonalnych drgawek gdy po raz n-ty czytam : Chce z moim chłopakiem realizowac swoje marzenia w Norwegii....
Czy już naprawdę nie ma facetów, którzy dla swoich kobiet sami zalatwiaja wszystko zamiast wystawiac je na zer durnych przesmiewcow.Takich jak ja.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
287 Postów

(jasta 102)
Stały Bywalec
HeartB napisał:
domidomi92 napisał:
HeartB napisał:
-----------
Czytam Panią....czytam Kolegów...
Krótko:
Pomysł glupawy, szansa realizacji ZADNA. Nic dziewczyno nie masz czym mogłaby kupić Norwegię, masz chłopaka \\\\\\\"złota rączkę\\\\\\\" a de facto \\\\\\\" doope wołowa\\\\\\\", która wysyła dziewczynę na łowy w sprawach życiowo bazowych.
Koledzy nawijaja jakieś banialuki...patrząc na Twoje zdjęcie..ale nie wspominają,że jesteś 400 setnym podobnym casem na portalu wzbudzający albo wesołość albo wściekłość swoim infantylizmem.
Nie trac czasu! Na kelnerkę przy braku języka się nie nadajesz, a sprzatajacych Polek tu więcej niż uchodźców w Niemczech.
Zimny prysznic i....do nauki w PL....i wyprowadzać pieska o czasie. Amen



Ok, dziękuję za wyrażenie opinii

------
Przepraszam za formę....ale dostaje emocjonalnych drgawek gdy po raz n-ty czytam : Chce z moim chłopakiem realizowac swoje marzenia w Norwegii....
Czy już naprawdę nie ma facetów, którzy dla swoich kobiet sami zalatwiaja wszystko zamiast wystawiac je na zer durnych przesmiewcow.Takich jak ja.[/quote]
Ty to potrafisz w tylek wchodzic jak chcesz poruchac. Idz Cortez w pizdu i nie przeszkadzaj durny przesmiewco
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
miroslaw kowalski
(kovalsky)
Wiking
Tyraj na szlachte i wzbogacaj multikulti zobacz wysoko jakie piekne dzis slonce nad pochmurnym oslo.Widzisz?pewnie tak bo przecie tu tak pieknie w norach
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
420 Postów

(optymysta)
Wyjadacz
Eeee, to takie pierdolenie z tym jezykiem do kelnerowania. Spotkalem 3 ( 2 w oslo i 1 w Drammen) kelnerki z polski, co ni chuj po norsk a pracowaly. W Maaemo obslugiwal nas typ co nie gadal po norsk - nie pamietam z jakiego kraju.

Jak dama urodziwa i dobrze mowi po engelsk to szanse na robote za kelnerke ma. Idz kurwa do Dublinera w Oslo, nie wiem czy kiedykolwiek zapytano mnie tam o cos po norwesku.

Wiem tylko, ze chlop powinien juz sie uczyc i szukac pracy przez net. Chalupina to male piwo. Znajda i niekoniecznie u polaka. A te milosc szybko zezre mieszkanie z chamami na kupie.
Czerone bezzebne pyski beda spozierac na ladna laske spode lba. Chlop tego nie udzwignie.

W 4 miechy mozna sie w chuj nauczyc. Jeden moj pracownik siedzial w kryminale 2 miechy a jak wrocil to niezle nawijal. Podczas odsiadki nawet zasypial ze sluchawkami na uszach. Teraz jest bassem i fajanie sobie radzi.

Motywacja w chuj wazna.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
420 Postów

(optymysta)
Wyjadacz
i Chuj..juz zesta dziewuszyne wystraszyli co i nawet zdjecie wyjebala. Ech to zawziete polactwo.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
287 Postów

(jasta 102)
Stały Bywalec
optymysta napisał:
Eeee, to takie pierdolenie z tym jezykiem do kelnerowania. Spotkalem 3 ( 2 w oslo i 1 w Drammen) kelnerki z polski, co ni chuj po norsk a pracowaly. W Maaemo obslugiwal nas typ co nie gadal po norsk - nie pamietam z jakiego kraju.

Jak dama urodziwa i dobrze mowi po engelsk to szanse na robote za kelnerke ma. Idz kurwa do Dublinera w Oslo, nie wiem czy kiedykolwiek zapytano mnie tam o cos po norwesku.

Wiem tylko, ze chlop powinien juz sie uczyc i szukac pracy przez net. Chalupina to male piwo. Znajda i niekoniecznie u polaka. A te milosc szybko zezre mieszkanie z chamami na kupie.
Czerone bezzebne pyski beda spozierac na ladna laske spode lba. Chlop tego nie udzwignie.

W 4 miechy mozna sie w chuj nauczyc. Jeden moj pracownik siedzial w kryminale 2 miechy a jak wrocil to niezle nawijal. Podczas odsiadki nawet zasypial ze sluchawkami na uszach. Teraz jest bassem i fajanie sobie radzi.

Motywacja w chuj wazna.

Za co zamykaja pracownikow tak zacnej firmy? Widze ze masz fachowcow przez wielgie Fy
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
420 Postów

(optymysta)
Wyjadacz
jasta 102 napisał:
optymysta napisał:
Eeee, to takie pierdolenie z tym jezykiem do kelnerowania. Spotkalem 3 ( 2 w oslo i 1 w Drammen) kelnerki z polski, co ni chuj po norsk a pracowaly. W Maaemo obslugiwal nas typ co nie gadal po norsk - nie pamietam z jakiego kraju.

Jak dama urodziwa i dobrze mowi po engelsk to szanse na robote za kelnerke ma. Idz kurwa do Dublinera w Oslo, nie wiem czy kiedykolwiek zapytano mnie tam o cos po norwesku.

Wiem tylko, ze chlop powinien juz sie uczyc i szukac pracy przez net. Chalupina to male piwo. Znajda i niekoniecznie u polaka. A te milosc szybko zezre mieszkanie z chamami na kupie.
Czerone bezzebne pyski beda spozierac na ladna laske spode lba. Chlop tego nie udzwignie.

W 4 miechy mozna sie w chuj nauczyc. Jeden moj pracownik siedzial w kryminale 2 miechy a jak wrocil to niezle nawijal. Podczas odsiadki nawet zasypial ze sluchawkami na uszach. Teraz jest bassem i fajanie sobie radzi.

Motywacja w chuj wazna.

Za co zamykaja pracownikow tak zacnej firmy? Widze ze masz fachowcow przez wielgie Fy


Narkotyki.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
wysokie obroty w firmie to i dopalacze niezbędne
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok