Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

15 Postów
,,,,, ,,,,,
(bbbbbb)
Wiking
aha
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Kornelia S.
(Kornelias)
Wiking
Ale Ci wciskaja tutaj. Pracuje w prywatnej firmie w biurze od nie calego. Dostalam sie przez to, ze szef mnie znal wczesniej i wiedzial, ze mam wyksztalcenie wyzsze. Jezyk musisz znac- wiadomo. Wyksztalcenie wyzsze- jak najbardziej wymagane. Ogolnie nie jest lekko ``zaczepic`` sie od razu. Zalezy od szczescia i firmy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
566 Postów
HeartB
(HeartB)
Wyjadacz
Kornelko, Szef Cię....znał wcześniej i zatrudnił młoda Polkę, bo....miała wyższe wyksztalcenie? Aha....Fakt, miałas...hm....szczęście.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
287 Postów

(jasta 102)
Stały Bywalec
HeartB napisał:
Kornelko, Szef Cię....znał wcześniej i zatrudnił młoda Polkę, bo....miała wyższe wyksztalcenie? Aha....Fakt, miałas...hm....szczęście.
No i o co Ci chodzi? Sam bym ja zatrudnil Widac ze zdolna i ambitna dziewczyna Podoba mi sie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
,,,,, ,,,,,
(bbbbbb)
Wiking
Ale gdzie można szukać takich ogłoszeń? I czy znajomość języka norweskiego biegła jest wymagana? A jak z angielskim?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
566 Postów
HeartB
(HeartB)
Wyjadacz
dzapardo napisał:
Ale gdzie można szukać takich ogłoszeń? I czy znajomość języka norweskiego biegła jest wymagana? A jak z angielskim?
-------
Na lotnisku!! Pisalismy!! Języka generalnie nie trzeba, wystarczy że mazakiem sobie ponapisujesz instrukcje na kopiarce. Mój szwagier potrafi dzialac nawet w standardzie 3 D , w jaki wprowadza się w każdy weekend. Spoko.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
566 Postów
HeartB
(HeartB)
Wyjadacz
jasta 102 napisał:
HeartB napisał:
Kornelko, Szef Cię....znał wcześniej i zatrudnił młoda Polkę, bo....miała wyższe wyksztalcenie? Aha....Fakt, miałas...hm....szczęście.
No i o co Ci chodzi? Sam bym ja zatrudnil Widac ze zdolna i ambitna dziewczyna Podoba mi sie

-------
Czy ja coś mowie? Na pewno dziewczyna ma dostateczne umiejętności na odpowiednio wysokim poziomie.No ile w końcu taki Szef Norweg ma wzrostu - góra 184 cm.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
566 Postów
HeartB
(HeartB)
Wyjadacz
czesio2009 napisał:
HeartB napisał:
dzapardo napisał:
Ale gdzie można szukać takich ogłoszeń? I czy znajomość języka norweskiego biegła jest wymagana? A jak z angielskim?
-------
Na lotnisku!! Pisalismy!! Języka generalnie nie trzeba, wystarczy że mazakiem sobie ponapisujesz instrukcje na kopiarce. Mój szwagier potrafi dzialac nawet w standardzie 3 D , w jaki wprowadza się w każdy weekend. Spoko.

Właśnie wracam z Rygge...na Kraków czekało tylko dwóch łowców pracowników...jeden potrzebował asystenta menadżera (polski Perfect w mowie i piśmie) drugi zaś szukał zastępcy kierownika działu...niestety przylecieli tylko budowlańcy,paru spawaczy trzy sprzątaczki i slovak z dwoma prostytutkami na weekend...i taka robota przeszła komuś koło nosa ehh

------
OOo...shit!!!! Ale na pewno nie odpuszcza - będą w poniedziałek. Dzwonie do kumpli w PL.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
37 Postów

(KING)
Nowicjusz
W poniedzialki nie stoja. Za ciezkie glowy. Najlepsze oferty widywalem we wtorki i czwartki. Wtedy chyba ich najbardziej cisnie zeby zatrudnic jakiegos sprytne go Polaka. Nie wiem dlaczego ale my Polacy mamy takie wziecie w administracji. Te Nory to glowy do biura nie maja chyba. Wola truskawki uprawiac.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
a w Stavangerze też stoją na lotnisku i szukają?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok