Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Własny sklep - Norwegia

10 Postów
Maciej Bartnik
(MaciejB)
Wiking
Witam wszystkich,
Chciałbym otworzyć własną działalność gospodarczą (sklep) w Norwegii w Oslo. Mam kilka pytań do zorientowanych:
1. jaki jest % podatku dochodowego w Norwegii? Jakie inne podatki się opłaca?
2. Jestem obywatelem PL, czy mogę wziąć kredyt na firmę w banku NO?
3. Teoretycznie, korzystniej jest otworzyć własną działalność gosp w NO czy filie działalności z PL?
4. Jak wygląda sprawa z najmem/kupnem lokalu handlowego w Oslo? Jakie mogą być problemy?

Myślę że post będzie z korzyścią dla wszystkich myślących o własnej DG.

Pozdrawiam z kraju i dzięki za podpowiedzi.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:2  
Odpowiedz   Cytuj
1654 Posty
Kasia K
(KasiaKacz) Online
Maniak
MaciejB napisał:
Witam wszystkich,
Chciałbym otworzyć własną działalność gospodarczą (sklep) w Norwegii w Oslo. Mam kilka pytań do zorientowanych:
1. jaki jest % podatku dochodowego w Norwegii? Jakie inne podatki się opłaca?
2. Jestem obywatelem PL, czy mogę wziąć kredyt na firmę w banku NO?
3. Teoretycznie, korzystniej jest otworzyć własną działalność gosp w NO czy filie działalności z PL?
4. Jak wygląda sprawa z najmem/kupnem lokalu handlowego w Oslo? Jakie mogą być problemy?

Myślę że post będzie z korzyścią dla wszystkich myślących o własnej DG.

Pozdrawiam z kraju i dzięki za podpowiedzi.


Skontaktuj się z tą firmą, na pewno odpowiedzą Ci na pytania : www.mojanorwegia.pl/ogloszenia/uslugi/bi...yc+firme+w+oslo.html
Zgłoś wpis
25 Postów
pawel piro
(piro)
Wiking
czesc poruszyles temat rzeke.....ogolnie nie est to trudne pytanie jakimi srodkami dysponujesz i na jakiej podsrawie chcesz uzyskac kredyt norge,wnioskuje ze nie meszkasz w Norwegii,jezeli chcesz pogadać i masz poważne zamiary mogę ci opowiedzieć historie sklepu w drammen wlascicielem był Irlandczyk ma sieciowki w wielu krajach w Norwegii mu nie poszlo,sklep prowadzili mu polacy zamieszkali w drammen,faktem jest ze popełniali wiele nieprzemyślanych posuniec które w efekcie doprowadzily sklep do bankructwa. jest sklep polski wdrøbak ale asortymen slaby cen nie znam znajomi byli raz ale szkoda zachodu. jak cos odezwij się możemy się zdzwonić i pogadać poz
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
a dlaczego nie w Zjednoczonych Emiratach Arabskich?
pozdrawiam z Królestwa
Zgłoś wpis
Oceń wpis:2  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
Maciej Bartnik
(MaciejB)
Wiking
Jeżeli chodzi o asortyment to chodzi o sklep odzieżowy dla kobiet
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Nie dość ze brak kiełbasy piwa wódki to i polskiej odzieży dla kobiet?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:3  
Odpowiedz   Cytuj
701 Postów
Cortez1 N
(Cortez1)
Wyjadacz
ingve napisał:
Aaa to co innego,swietnie,bo w końcu polskie dziolchy może będą wygladac lepiej ,licze,ze to bylyby jakies markowe ciuchy,nie bazarowe,..te bazarowe jeszcze bardziej znieksztalcaja i tak już nie zbyt proporcjonalne kształty bioder polek
Powodzenia.

-------
Ty nie macaj bioder po ciemaku, bo Ci się boki owiec mylą z kształtami pięknych niezmiennie Polek.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
701 Postów
Cortez1 N
(Cortez1)
Wyjadacz
jasta102 napisał:
Nie dość ze brak kiełbasy piwa wódki to i polskiej odzieży dla kobiet?
--------
Jasiu to wyjątkowy przypadek faceta, którego martwi brak odzieży na Kobiecie- choć widząc zdjęcia jego toaletowo-kuchennych Afrodyt wcale się mu nie dziwie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:2  
Odpowiedz   Cytuj
701 Postów
Cortez1 N
(Cortez1)
Wyjadacz
ingve napisał:
Cortez1 napisał:
ingve napisał:
Aaa to co innego,swietnie,bo w końcu polskie dziolchy może będą wygladac lepiej ,licze,ze to bylyby jakies markowe ciuchy,nie bazarowe,..te bazarowe jeszcze bardziej znieksztalcaja i tak już nie zbyt proporcjonalne kształty bioder polek
Powodzenia.

-------
Ty nie macaj bioder po ciemaku, bo Ci się boki owiec mylą z kształtami pięknych niezmiennie Polek.

OOO!!!,gentelmen z ciebie,i dopsze,bo mało ich ostatnio,kazdy chciałby tylko na chwile ....samice posiasc,a co do mnie to owce..??? nie ,już nie,(oczywiście (owca) to określenie Polki która się nie goli,tak mysle,hehe,,dobre,no dopsze było takie powiedzenie,ze najpiękniejsze polki so,,,niech tak zostanie,,może to ja ostatnio tylko zbyt mało wina pije...a hiszpanki??? chociażby hmmm,widziales kiedyś?? cudowne,mniam,a wloszki....ide spac

------
Hiszpanki....
Alicante, maj, ide z synem i mowie : patrz jaka ta sliczna, a ta..., a ta..spójrz.
Syn nie wytrzymuje mówi: Ojciec - przestan, one k...a są wszystkie ślicznej ))
Zgłoś wpis
Oceń wpis:2  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów

(baran)
Wiking
A tu ino Grazyny z odciskiem po gumce na wlosach, odrostami, tipsami i brakami w uzebieniu?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok