Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Życie w Norwegii i praca - Norwegia

4 Posty
Mateusz Robaszkiewicz
(MateuszRobaszkiewicz)
Wiking
witam zamierzam wyjechać do Norwegii z moja dziewczyna dacie mi kilka wskazówek jak wygląda życie czy opłaca się wyjeżdżać do pracy? Jak to wszystko wyglada
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
701 Postów
Cortez1 N
(Cortez1)
Wyjadacz
MateuszRobaszkiewicz napisał:
witam zamierzam wyjechać do Norwegii z moja dziewczyna dacie mi kilka wskazówek jak wygląda życie czy opłaca się wyjeżdżać do pracy? Jak to wszystko wyglada
----------
Daj mi telefon. do Twojej dziewczyny. Dam Jej wskazówkę, jak błyskawicznie spuścić takiego inteligentnego internetowego zwiadowce,który chce decydować o Jej życiu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Mateusz Robaszkiewicz
(MateuszRobaszkiewicz)
Wiking
Razem zdecydowalismy wyjechać czy w tym jest coś dziwnego?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
701 Postów
Cortez1 N
(Cortez1)
Wyjadacz
MateuszRobaszkiewicz napisał:
Razem zdecydowalismy wyjechać czy w tym jest coś dziwnego?
--------
Ciamajdo ! RAZEM ?? Facet jedzie na miejsce, walczy, organizuje, przygotowuje wszystko na miejscu a potem daje znać: Kochanie przyjedz..
A Ty co? Chcesz Ją wystawiac na wabia na stopa?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
54 Posty
krzysztof kowal
(krzychu39)
Nowicjusz
Wszelkie odpowiedzi na swoje pytania masz na forum. Wystarczy poczytać i bedziesz wiedział co i jak tutaj wyglada.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Mateusz Robaszkiewicz
(MateuszRobaszkiewicz)
Wiking
Chce jechać przez agencję czy to tak dużo do zrozumienia leszczu chciałem się zapytać wiec jak masz tak odpowiadać to wgl nie odpowiadaj
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
39 Postów
jacek szymkowski
(jacekjuka)
Nowicjusz
zostan w Lublynie tam fajno jest
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
45 Postów

(Zwiadowca)
Nowicjusz
Zalezy jak trafisz. mi sie oplacilo. Przyjechalem pare mscy temu razem z dziewczyna.
Co prawda mielismy zapewnione mieszkanie i dziewczyna miala prace od 1 dnia wiec bylo latwiej ,ale byla to tylko praca wakacyjna.
Ja znalazlem prace po 4 tygodniach , w sumie bylo to pierwsze miejsce, w ktore poszedlem i od razu mnie przyjeli. Od nowego roku dostaje staly kontrakt. Dziewczyna tez juz ma inna prace niz na poczatku , znalazla bez problemu. Mowimy oboje po angielsku w stopniu dobrym.
Pracujemy oboje bezposrednio bez zadnych agencji, zarobki 18-23 do reki co msc. Mieszkanie 8, jedzenie 6-7.Dla niektorych pewnie to co zarabiamy bedzie smieszne ale nam starczy, przy 37,5 godz w tyg jest ok . Do pracy blisko , ludzie wporzadku Zaryzykowalismy i sie oplacilo . Oby Tobie sie udalo
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
34 Posty
Harper Harper
(Harper)
Nowicjusz
Zwiadowca napisał:
Zalezy jak trafisz. mi sie oplacilo. Przyjechalem pare mscy temu razem z dziewczyna.
Co prawda mielismy zapewnione mieszkanie i dziewczyna miala prace od 1 dnia wiec bylo latwiej ,ale byla to tylko praca wakacyjna.
Ja znalazlem prace po 4 tygodniach , w sumie bylo to pierwsze miejsce, w ktore poszedlem i od razu mnie przyjeli. Od nowego roku dostaje staly kontrakt. Dziewczyna tez juz ma inna prace niz na poczatku , znalazla bez problemu. Mowimy oboje po angielsku w stopniu dobrym.
Pracujemy oboje bezposrednio bez zadnych agencji, zarobki 18-23 do reki co msc. Mieszkanie 8, jedzenie 6-7.Dla niektorych pewnie to co zarabiamy bedzie smieszne ale nam starczy, przy 37,5 godz w tyg jest ok . Do pracy blisko , ludzie wporzadku Zaryzykowalismy i sie oplacilo . Oby Tobie sie udalo


A w jakim miescie? Czym oboje sie zajmujecie?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
45 Postów

(Zwiadowca)
Nowicjusz
Musze wprowadzic poprawke, zeby nie bylo bo widze ze tu sie lubicie czepiac.
18 tys przy 37,5 - jesli mam 2-3 soboty do pracy plus kilka nadgodzin wychodzi ok 23 czasem mniej .
Niestety nie bede pisac co robie ani gdzie mieszkam bo sadze ze to forum nie jest miejscem zeby takie rzeczy mowic, wole pozostac anonimowy.
Powiem tylko ze jest to Połnoc norwegii , male miasto.
Bledem jest to,ze kazdy pcha sie do Oslo,Stavanger,Bergen itp
Tam moze byc naprawde ciezko z praca ale w mniejszych miastach sa miejsca gdzie naprawde potrzeba duzo ludzi do pracy i w ta strone powinien pojsc kazdy kto chce sie tu znalezc.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok