Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Co mam zrobic? ? - Norwegia

45 Postów
Nowicjusz
Witam. Moze ktos mial sytuacie w pracy. Jesc jedna gnida podobna do trolia I sprzedaje cie na kazdym kroku a potym szef dowalia sie za kazdy bzdet. Moze ktos cos podpowie. Normalnie masakra! !!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
388 Postów
hei!sandokan
(hei!sandokan)
Stały Bywalec
niedawno ktos mi opowiadal o pewnej gnidzie hmm. inicjaly M.S?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
388 Postów
hei!sandokan
(hei!sandokan)
Stały Bywalec
Kola2 napisał:
Witam. Moze ktos mial sytuacie w pracy. Jesc jedna gnida podobna do trolia I sprzedaje cie na kazdym kroku a potym szef dowalia sie za kazdy bzdet. Moze ktos cos podpowie. Normalnie masakra! !!

niedawno ktos mi opowiadal o pewnej gnidzie hmm. inicjaly M.S?

Musze Cie przeprosic.Teraz zauwazylem ,ze inicjaly M.S pokryly sie z twoimi.Przepraszam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
a to wystarczy aby dwóch obywateli Polski się spotkało w jednym zakładzie poza granicami
kraj, ani kontynent nie ma znaczenia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
810 Postów
defenderr
(defenderr)
Maniak
jasta102 napisał:
a to wystarczy aby dwóch obywateli Polski się spotkało w jednym zakładzie poza granicami
kraj, ani kontynent nie ma znaczenia


w Rzeczpospolitej dokładnie opisano prowokacje lewakow by oczernic ,ośmieszyć polakow na forum międzynarodowym , przypominam prowokacje np. Na marszach niepodleglosci. ... Sam wiesz jakimi sposobami dział lewactwo , widac to po twoich wstawkach , klamstwo, manipulacja ,słowna , półprawdy . To obraz lewactwa
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok