Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

499 Postów
Krystian Kozyra
(Krystian85)
Wyjadacz
Lindemans napisał:
Krystian85 napisał:


W kontekście poruszających swą wewnętrzną logika wywodów Pani Dianki mam pytanie ,którego swoim ciasnym homoseksualnym umysłem rozwikłać nie mogę: jak brzmi rodzaj żeński od określenia " skończony duren".


Tepa strzala ?

----------
Tępa - ok. Strzała - nie, bo to już jednak wytwór mózgu choćby o minimalnej liczbie zwojów.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
DianaHofman napisał:
napisał:


www.nav.no/no/Person/Flere+tema/Sosiale+...sialhjelp).87469.cms

For å ha fulle rettigheter etter loven må du ha lovlig opphold og fast bopel i Norge.


Jak nie masz stałego pobytu/obywatelstwa, a dostaniesz tu pomoc socjalną to czym prędzej idź dać na mszę, bo bez tego mogą ci powiedzieć "wracaj do ojczyzny"....


A daj sobie spokój z tymi bzdurami, pracownicy NAV mówią bzdury i piszą bzdury.
Tak na wszelki wypadek.
Każdy ma prawo mówić , czy pisać wyssane z palca farmazony, nie mniej jednak nav i Państwo forumowicze tego prawa stanowczo nadużywają.

Do rzeczy. NIE DURNE WPISY NAV, tylko Lovdata. Konkrety, nie spekulacje.

Fajnie że połowa durni umilkła

Dziękuję za wszystkie wiadomości na PW
Jesteście świetni! <3


Ale Ty na pewno na kolano jesteś chora, a nie na głowę, nie mniej god bedring.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
37 Postów
Diana Hofman
(DianaHofman)
Nowicjusz
[b]Ale Ty na pewno na kolano jesteś chora, a nie na głowę, nie mniej god bedring.[/quote]

A ja odwrócę pytanie:
Musisz z tej piwnicy zawracać głowę durnymi wpisami? Nie lepiej zbierać kamienie?
Ale dziękuję, kolano powoli wraca do formy,ale twoje ciężkie dzieciństwo to proces raczej bez szans na odwrócenie.

Farsa trwa
Wątek na 7 stron pozwolił przytoczyć jeden, jedyny cytat wykładni prawa.


Powoli , bo powoli ale idziemy w dobrym kierunku.
Jestem pod wrażeniem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
194 Posty

(HanslubMosze)
Stały Bywalec
DianaHofman napisał:
[b]Ale Ty na pewno na kolano jesteś chora, a nie na głowę, nie mniej god bedring.

A ja odwrócę pytanie:
Musisz z tej piwnicy zawracać głowę durnymi wpisami? Nie lepiej zbierać kamienie?
Ale dziękuję, kolano powoli wraca do formy,ale twoje ciężkie dzieciństwo to proces raczej bez szans na odwrócenie.

Farsa trwa
Wątek na 7 stron pozwolił przytoczyć jeden, jedyny cytat wykładni prawa.


Powoli , bo powoli ale idziemy w dobrym kierunku.
Jestem pod wrażeniem. [/quote]

lovdata.no/dokument/NL/lov/2009-12-18-131
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
[b]Ale Ty na pewno na kolano jesteś chora, a nie na głowę, nie mniej god bedring.
DianaHofman napisał:
A ja odwrócę pytanie:
Musisz z tej piwnicy zawracać głowę durnymi wpisami? Nie lepiej zbierać kamienie?
Ale dziękuję, kolano powoli wraca do formy,ale twoje ciężkie dzieciństwo to proces raczej bez szans na odwrócenie.

Powoli , bo powoli ale idziemy w dobrym kierunku.
Jestem pod wrażeniem.


Widac jestes z rodu Dawida...

Nie wytykaj mi durnych wpisów, sama zaczęłaś, Czesio nie jestem żeby zbierać kamienie...

Jakie moje dzieciństwo by nie było to odwrócić go się nie da, dlaczego tak jest, to nie jestem wstanie podać żadnej wykładni czy paragrafów z Lovdata, musisz uwierzyć na słowo.

My może idziemy, ty raczej kuśtykasz.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
37 Postów
Diana Hofman
(DianaHofman)
Nowicjusz
napisał:
[b]Ale Ty na pewno na kolano jesteś chora, a nie na głowę, nie mniej god bedring.
DianaHofman napisał:
A ja odwrócę pytanie:
Musisz z tej piwnicy zawracać głowę durnymi wpisami? Nie lepiej zbierać kamienie?
Ale dziękuję, kolano powoli wraca do formy,ale twoje ciężkie dzieciństwo to proces raczej bez szans na odwrócenie.

Powoli , bo powoli ale idziemy w dobrym kierunku.
Jestem pod wrażeniem.


Widac jestes z rodu Dawida...

Nie wytykaj mi durnych wpisów, sama zaczęłaś, Czesio nie jestem żeby zbierać kamienie...

Jakie moje dzieciństwo by nie było to odwrócić go się nie da, dlaczego tak jest, to nie jestem wstanie podać żadnej wykładni czy paragrafów z Lovdata, musisz uwierzyć na słowo.

My może idziemy, ty raczej kuśtykasz.


Zwał jak zwał. Fermentuj gdzie indziej Czesiu
Nie gniewaj się, ale na słowo to możesz paczkę fajek na drogę dostać.
I nie zaśmiecaj forum swoją zasłyszaną propagandą. Jak chcesz pisać - pisz, ale z sensem.
Miłego dnia
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
37 Postów
Diana Hofman
(DianaHofman)
Nowicjusz
Widzę że towarzystwo wyszumiało się kretyńskimi argumentami , marzeniami o subaru i polityczną agitacją prawicy zamieszkując najbardziej "lewacki" kraj w Europie, jak nie na świecie.
Moje gratulacje!

Pewnie grasują teraz gdzieś na innym polu , dzieląc się swoimi uwagami i poglądami politycznymi. Za pewne w wątku o oponach na zimę. Fajnie że macie internet i ktoś poza realnym światem poświęcił waszym pustym dywagacjom cokolwiek swojego czasu

Szkoda, że nie uzyskałam żadnej wskazówki.
Dziękuję rodacy! Apeluję tylko o jedno - nie bądźcie tacy przynajmniej dla swoich bliskich

Wszystkim , którzy odezwali się na PW, bardzo dziękuję - szczerze dziękuję.

Jeżeli ktoś ma jakieś pytania, to zachęcam do kontaktu. Z pewnością nie jestem ekspertem, ale już posiadam jakieś informacje

Miłego dnia i udanego weekendu


Dianka
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
114 Posty

(Krowsko Juzio)
Początkujący
Ciekawe...............to jednak ty prosisz o pomoc, w przeciwienstwie do tych wszystkich ktorych ponizasz. Jakos sobie radza , a ty nie. Troszke pokory , moja droga
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
DianaHofman napisał:

Szkoda, że nie uzyskałam żadnej wskazówki.


Tepa strzalo, czy Dianko - jak wolisz. Na samym poczatku uzyskalas odpowiedz :

"Aby otrzymać pomoc socjalną z Nav musisz mieć pobyt stały ( varig oppholdsrett), bez tego możesz dostac jednorazową pomoc na artykuły żywnościowe w wys. 1500 koron.
Jeżeli masz pobyt stały, to idź do Nav i powiedz "w okienku", ze chcesz sie umówić na rozmowę w sprawie pomocy socjalnej. Zanim cokolwiek zostanie ci przyznane, musisz wykorzystać inną pomoc. Np. Mieć bostøtte.
Wysokokosc kwoty pomocy socialnej jest zależna od tego, czy jesteś samotna, z partnerem, czy masz dzieci. Singiel wg wyliczeń Nav potrzebuje na życie, ubrania, rachunek telefoniczny i internet około 6000 koron plus czynsz."
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
638 Postów

(WilhelmTell82)
Wyjadacz
Imperator1988 napisał:
@SENTEX jasne ze wolno i nawet dobrze robi ze wciera to wszystkim w oczy ze przepuszcza pieniadze z ktorych okradziono tych ktorzy pracuja i inwestuja. Niech sie ludzie ucza na czym socjalizm i lewactwo polega. To moze przy urnie zmadrzeja i zaglosuja na kapitalizm.
Ludzie moze wkoncu zmadrzeli i widza co robia liberalowie i ta cala popaprana prawica,kredyty,przerabianie historii na nowo,manipulacje mediow,klotnie i wyzysk ludzi pracy.Ten Twoj Jonasz Koran-Mekke tak zachwalal NAFTE ze zamiast Unii powinnismy tam wstapic,zobacz na przykladzie Kanady co sie tam stalo

Teraz wlasnie Twojego pokroju liberalowie,w Polsce oczywiscie cale prawiczkowo bylo za przyjeciem TTiP o swobodnym przeplywie kapitalu z Ameryka,zostalo zablokowane przez rzad Niemiecki,ktory kolejny raz uratowal Europe,bo inaczej bylibysmy wasalem ameryki,ktora dalej by doila Europe.Na szczescie lekarstwem na takich jak Ty jest bezdzietnosc,prawiczku
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok