Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

odwolanie od zwolnienia z pracy - Norwegia

Czytali temat:
167 Postów
Qmulus Krakow
(qmuluskrakow)
Stały Bywalec
mam pytanie czy ktos moze pomoc mi przetulmaczyc odwolanie od zwolnienia z pracy?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
704 Posty
MultiNOR Konsultant
(MultiNOR)
Wyjadacz
qmuluskrakow napisał:
mam pytanie czy ktos moze pomoc mi przetulmaczyc odwolanie od zwolnienia z pracy?Wśród naszych usług oferujemy profesjonalne tłumaczenia pism urzędowych z języka norweskiego na polski. Więcej informacji znajdziesz tutaj: www.multinor.no/tlumaczenia/dokumenty-i-...dencja-urzedowa.html
Zapraszamy do kontaktu mailowego: info@multinor.no lub telefonicznego: +48 58 743 07 53 / +47 21 999 409.
Zgłoś wpis
2524 Posty
K T
(Imperator1988)
Maniak
Juz Ci tlumaczylem ze aby ponownie dostac prace nie musisz sie odwolywac wystarczy ze beda miec wolne posady lub szukac kogos do pracy, w tamtym watku masz wszelkie potrzebne prawne paragrafy by ubiegac sie o swoje.

Chyba ze chodzi ci oto abys w ogole zadnej przerwy w pracy nie mial i ze to kogos innego powinni permitterowac lub zwolnic. W takim razie wklej to twoje dzielo sztuki zwane odwolaniem po Polsku to napisze ci to po norwesku.

Aha i niezapomnij zarejstrowac sie na www.ewybory.msz.gov.pl by zaglosowac na Liste nr. 4 Partie Korwin.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
167 Postów
Qmulus Krakow
(qmuluskrakow)
Stały Bywalec
Juz sobie poradzilem dzieki
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok