Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

2
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

24 Posty
Mateusz ;)
(KarasPl)
Wiking
Dzieki za odpowiedzi, tak wiec widze ze roznie to u nich bywa. Ja juz tak jestem zarejstrowany od kad pracuje 3 miesiace karte meldunkowa wysylalem juz 6 razy. Dziwne troche ze jednych sami wyrejstrowali a innych nie ;d w karcie meldunkowej zaznacza sie czy chcesz byc zarejstrowany na kolejne dwa tygodnie tak albo nie, wiec moze niektorych wyrejstorwali bo zaznaczyli opcje NIE tak mi sie cos wydaje, ale nie wiem sam jak to tutaj u nich jest
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
24 Posty
Mateusz ;)
(KarasPl)
Wiking
KarasPl napisał:
Dzieki za odpowiedzi, tak wiec widze ze roznie to u nich bywa. Ja juz tak jestem zarejstrowany odkad pracuje 3 miesiace karte meldunkowa wysylalem juz 6 razy. Dziwne troche ze jednych sami wyrejstrowali a innych nie ;d w karcie meldunkowej zaznacza sie czy chcesz byc zarejstrowany na kolejne dwa tygodnie tak albo nie, wiec moze niektorych wyrejstorwali bo zaznaczyli opcje NIE tak mi sie cos wydaje, ale nie wiem sam jak to tutaj u nich jest
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok