Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

1 Post
Zuza Kowalik
(BlueEye)
Wiking
Witam. Mam pytanie. W tym roku rozliczałam się po raz pierwszy, więc teoretycznie należy mi się zwrot 10 % podatku. Przy składaniu papierków zaznaczyłam 10%-towy zwrot. Problem w tym, że nie dostałam tych pieniędzy, najzabawniejsze jest to, że w Skatt powiedzieli mi, że w ogóle nie dostanę tych pieniędzy, że to jedynie ich dedukcja... Jak właściwie wygląda ten zwrot?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
704 Posty
MultiNOR Konsultant
(MultiNOR)
Wyjadacz
Nie wprowadzając żadnych zmian w zeznaniu podatkowym 2014, potwierdziłeś poprawność zawartych tam informacji. Jest to niekorzystne z dwóch powodów: A) jeśli podane dane są błędne to urząd może pociągnąć Cię do odpowiedzialności, może okazać się, że tracisz przysługujące Ci odpisy podatkowe. Nawet prozaiczny, ale wysoki odpis za ilość miesięcy jakie spędziłeś w Norwegii może być źle wprowadzony.

Dobrym rozwiązaniem jest weryfikacja złożonego zeznania, a jeśli masz prawo do odpisów to ubieganie się o nie w trybie odwoławczym.
Zgłoś wpis


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok