Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

3 Posty

(Przemo147)
Wiking
Ciekaw jestem czy w każdym temacie jesteś taki obcykany? Dla niektórych co nie mieli do czynienia z tym mogą nie wiedzieć i zadawać dla ciebie banalne pytania ale dla nich to nie tak oczywiste wiec nie cwaniakuj tylko pomagaj albo wcale nie komentuj!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
18 Postów
Olimpia Olimpia
(kinia031987)
Wiking
Ojjj od razu widać z kim tu mamy do czynienia Słowo BABA na ogół stosujemy na wsi, więc na przyszłość więcej szacunku do kobiet, bo sądzę iż z takim podejściem do świata i życia to niejedna jeszcze kopnie serdecznego, wszechwiedzącego Pana w dup... No cóż podłość i zawiść ludzka nie zna granic... A poza tym moje pytanie zadane było w odpowiednim miejscu, ponieważ właśnie tu zamieszcza się pytania odnośnie urzędów. Troszkę więcej skromności Panie Wszechwiedzący!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
142 Posty

(artgregor)
Stały Bywalec
Jestem na forum i mogę pisać co chce i jak chce , nie obrażam nikogo oczywiście w moim mniemaniu .
A wchodzę tu jak niemal co robić lub jak poprawić sobie humor , zależy od pory dnia - nie nieznam się na wszystkim
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
142 Posty

(artgregor)
Stały Bywalec
Oj ty durna babo ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
18 Postów
Olimpia Olimpia
(kinia031987)
Wiking
Masakra... czytam posty Pana Wszechwiedzącego i nie dowierzam z kim my tu mamy do czynienia... Nie dziwi mnie, że Norwegowie mają takie zdanie o Polakach skoro co niektórzy pokazują takie oblicze... SZOK
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
142 Posty

(artgregor)
Stały Bywalec
Jak już ci już przejdzie ten zachwyt Norwegia odezwij się do misia - misiu cię dowartościowuje. ( jak pisałem mam wolne moce )
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
18 Postów
Olimpia Olimpia
(kinia031987)
Wiking
Nigdy nie byłam zachwycona Norwegią... jestem tu tylko i wyłącznie dla męża, bo niestety pieniądze mają to do siebie, że robią wodę z mózgu co widać po szanownym Panu. A wolałabym chyba pogadać do lustra niż do osoby Pana pokroju, czułabym się bardziej dowartościowana niż mając takich znajomych jak Pan.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
142 Posty

(artgregor)
Stały Bywalec
No to powodzenia księżniczko ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1633 Posty
Jan .
(WujekJanek)
Maniak
artgregor napisał:
Jak już ci już przejdzie ten zachwyt Norwegia odezwij się do misia - misiu cię dowartościowuje. ( jak pisałem mam wolne moce )

Chlopaku, ty jestes po prostu zawstydzajaco prymitywny...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
142 Posty

(artgregor)
Stały Bywalec
Panie Janek - bujaj sie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok