Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

2
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »
11 Postów
Marcin Kowalski
(Bergen 7)
Wiking
andruciarz napisał:
Kilka miesięcy temu dostałem z NAV na pocztę,
Przesyłam link www.filedropper.com/medvurd8ukerengelsk010210

Formularz po angielsku.


Udało się ściągnąć, wielkie dzięki
Myślałem , że druk będzie bardziej rozbudowany, a tu ledwie dwie stronki.
Pozdrawiam
Zgłoś wpis
6 Postów
Patrycja Dolega
(Patison1806)
Wiking
Dzis Nav mi odpisał.
Nie wymagają jakiegoś konkretnego formularza, Wystarczy to co sam lekarz napisze, a no i najważniejsze napisali że nie muszę tłumaczyć. Sami sobie przetłumaczą, aż się zdziwiłam
Zgłoś wpis
11 Postów
Marcin Kowalski
(Bergen 7)
Wiking
Patison1806 napisał:
[quote]Dzis Nav mi odpisał.
Nie wymagają jakiegoś konkretnego formularza, Wystarczy to co sam lekarz napisze, a no i najważniejsze napisali że nie muszę tłumaczyć. Sami sobie przetłumaczą, aż się zdziwiłam[/quote
Nav to wredna instytucja dla obcokrajowców, Tobie powiedzieli jedno , a koledze przysłali druk który trzeba wypełnić. Wszystko zależy od osoby która będzie rozpatrywać Twoją sprawę.
Zgłoś wpis
20 Postów
andruciarz pospolity
(andruciarz)
Wiking
dokładnie. Poza tym druk ten NAV sam wysyła do wszystkich, którzy sa na chorobowym. Wyobraź sobie że ja go dostałam nie po ośmiu tygodniach ale po 16, i gdyby nie to że wiedziałam że taki coś trzeba im dostarczyć to pewnie na tym by zakończyło się moje chorobowe.
Zgłoś wpis
11 Postów
Marcin Kowalski
(Bergen 7)
Wiking
Czyli informacja dla potomnych. W Nav po 8 tygodniach choroby powinno się znaleźć :
Zwolnienie lekarskie ZLA
E115
E 116
Egenerklaering
Rozszerzone zaświadczenie lekarskie

wsio
Zgłoś wpis
6 Postów
Patrycja Dolega
(Patison1806)
Wiking
A właśnie mi tego formularza ie przesłali, tylko list że takie zaświadczenie muszę do nich wysłać i dali mi termin do 13.07. Dlatego pisałam do nich na jakim formularzu to ma być. Dodatkowo chcą ode mnie ksero historii choroby też w języku polskim Dziwaki
Zgłoś wpis
47 Postów

(Juziokrowa)
Nowicjusz
Bergen 7 napisał:
[quote]Patison1806 napisał:
[quote]Dzis Nav mi odpisał.
Nie wymagają jakiegoś konkretnego formularza, Wystarczy to co sam lekarz napisze, a no i najważniejsze napisali że nie muszę tłumaczyć. Sami sobie przetłumaczą, aż się zdziwiłam[/quote
Nav to wredna instytucja dla obcokrajowców, Tobie powiedzieli jedno , a koledze przysłali druk który trzeba wypełnić. Wszystko zależy od osoby która będzie rozpatrywać Twoją sprawę.[/quote]
No a jak zlikwiduja te wredna instytucje to z czego ty bedziesz zyl, biedaku?
Zgłoś wpis
11 Postów
Marcin Kowalski
(Bergen 7)
Wiking
W Navie siedzą i myślą jak tu jeszcze by obcokrajowca upierdzielic. Nie jeden raz myślałem, że wysłałem już im wszystko, ale się grubo myliłem. Mają wyobrażnię skurwysy ....
Zgłoś wpis
47 Postów

(Juziokrowa)
Nowicjusz
No jak tak czytam co marudzisz to mysle sobie..........slusznie ze chca ciebie wyruchac.
Zgłoś wpis
1633 Posty
Jan .
(WujekJanek)
Maniak
Dawno nie pamietam watku zeby ktos tak przynudzal... Popieram opinie Krowy.

Zgłoś wpis


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok