Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Wyjazd do pracy sezonowej. - Norwegia

1 Post
Wiking
Witam! Mam 18 lat, chciałbym wyjechać w te wakacje do pracy do Norwegii w okolice Bergen/Egge itp głównie te rejony rolnicze gdzie mógłbym pracować na farmie itp. Jestem strasznie chętny do pracy i mam motywacje do robienia czegoś ale za coś.. Byłbym strasznie wdzięczny o jakieś kontakty do prywatnych osób, lub pośredniczenie w załatwianiu pracy. Angielski na dobrym/bardzo dobrym poziomie, trenuję lekkoatletykę więc z siłą fizyczną jest ok, pracowałem na budowie, rozdawałem ulotki, gazety, pomagałem w sadzeniu drzew, aktualnie pracuję w kinie... Dorywczo i uczę się w Liceum Ogólnokształcący. Zdaję testy państwowe na prawo jazdy Kat. B itp itd. Liczę bardzo na pomoc.. Z góry dziękuję
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
740 Postów

(Remigrant)
Wyjadacz
FilWis napisał:
Witam! Mam 18 lat, chciałbym wyjechać w te wakacje do pracy do Norwegii w okolice Bergen/Egge itp głównie te rejony rolnicze gdzie mógłbym pracować na farmie itp
Mógłbyś trochę bliżej, przybliżyć powód twojej chęci pobytu w Okolicy Bergen/Egge, to co napisałeś powyżej jest jakoś mało przekonywujące.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1633 Posty
Jan .
(WujekJanek)
Maniak
Remigrant napisał:
FilWis napisał:
Witam! Mam 18 lat, chciałbym wyjechać w te wakacje do pracy do Norwegii w okolice Bergen/Egge itp głównie te rejony rolnicze gdzie mógłbym pracować na farmie itp
Mógłbyś trochę bliżej, przybliżyć powód twojej chęci pobytu w Okolicy Bergen/Egge, to co napisałeś powyżej jest jakoś mało przekonywujące.


Ja uważam, że napisał bardzo wyraźnie. Wynika to z jego kwalifikacji:
Angielski na bardzo dobrym poziomie, trenuję lekkoatletykę(...), pracowałem na budowie, rozdawałem ulotki, gazety, pomagałem w sadzeniu drzew, aktualnie pracuję w kinie, (...) uczę się w LO, zdaję testy państwowe na prawo jazdy Kat. B itp itd

Czyli idealny kandydat do pracy wakacyjnej w Bergen. Na farmie. Gdyby jeszcze miał Państwową Licencję Pilota Atomowych Łodzi Podwodnych, albo patent palacza na łodziach regatowych trójskibowych...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
636 Postów
Wyjadacz
Bergen,to sa tereny rolnicze.
Nawet kilkadziesiat kilometrow w okolicy nie widzialem wiekszych farm.
A Egge to jest miejscowosc ok.120 km na polnoc od Trondheim.
To wez sie okresl.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1633 Posty
Jan .
(WujekJanek)
Maniak
tropik napisał:
Bergen,to sa tereny rolnicze.
Nawet kilkadziesiat kilometrow w okolicy nie widzialem wiekszych farm.
A Egge to jest miejscowosc ok.120 km na polnoc od Trondheim.
To wez sie okresl.


Czyli chce zbierać grzyby w Kristiansand, to chyba jasne...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok