Witam, w 2012 pracowalem 5tygodni jako sommervikar, obecna prace podjalem w listopadzie 2013. Tu moje pytanie, czy przysluguje mi znizka 10% prz rozliczeniu za rok 2014. Troche haotycznie napisalem, pozdro.
11 Lat, 3 Miesięcy temu
1 NOK
Serdecznie zapraszamy do naszego gabinetu stomatologicznego w Svelvik. W gabinecie możliwa jest komunikacja w języku polskim. Zespół jest międzynarodowy – większość pracowników mówi po polsku :) Oferujemy pełen zakres usług stomatologicznych tj.: - leczenie zachowawcze (tj wypełnienia,czyszczenie itp) - leczenie kanałowe - chirurgia - odbudowa protetyczna zniszczonych oraz brakujących zębów - ...