Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

JAK ZAPŁACIĆ NIEDOPŁATĘ PODATKU ? * PILNE ! * - Norwegia

4 Posty
Wiking
W rozliczeniu wyszła mi niedopłata podatku Restskatt (ponad 8.000 NOK )-dziwi mnie to bo rozliczała mnie księgowa i mówiła że będę miał zwrot W rozliczeniu z informacją o niedopłacie są dane Skatt-a z numerem konta w systemie IBAN ale jest też podane jakieś drugie konto : "Ved betaling ma folgende KID benyttes: 79085117616....." Czy ktoś może mi objaśnić jak mam wpłacić tę niedopłatę,czy przelew może być z polskiego banku czy musi być z tego które założyłem w Norge,jaki podać tytuł wpłaty ??? Czy ten zaległy podatek mogę wpłacić w 2 ratach czy od razu w całości ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
166 Postów
mariusz mariusz
(mariuszmariusz)
Stały Bywalec
Nie bój nic. Na dniach dostaniesz poczta dwa druczki do dokanania wplat , przy takiej kwocie automatycznie dziela na dwie raty, jedna gdzies do konca sierpnia, druga wrzesinia.
Bedziesz mial podany numer bankowy, nomer KID i dodatkowe danie bankowe jak bedziesz robila wplate z zagranicy i oczywiscie dokladna kwote.

Robisz wiec przelew z obojetnie jakiego banku, w Pl lub NO

Onie nie zapomna o tobie

A przy okazji, co to za ksiegowa. Jak dostales rozliczenie roczne ze skatt na poczatku roku, zrobiles odpisy i wyszlo ci ze bedzie zwrot to dobrze by bylo przyjrzec sie czy ci czegos nie uznali lub ktos soc zle obliczyl.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Wiking
Chciałem to właśnie wyjaśnić bo miałem sporo ulg(mam rodzinę w PL) ale księgowa jest na urlopie i nie daje znaku życia.Podobno niedopłatę trzeba uregulować do 3 tyg.Tyle że nie wiem od kiedy (data otrzymania Skatteoppgjor 2012 czy daty wystawienia tego dokumentu- u mnie 26.06).Zadnych druków dodatkowych do wpłaty nie dostałem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -7  
Odpowiedz   Cytuj
168 Postów
Robert Niemiec
(robertoslo2)
Stały Bywalec
Nawet jak pomylili sie w obliczeniu to musisz zaplacic terminowo, a potem rob odwołanie , do mometu az się wszystko wyjasni beda ci liczyć odsetki za brak wplaty
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Łukasz M
(matusz)
Wiking
masz nadpłate podatku a nie doplacenie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Łukasz M
(matusz)
Wiking
sory źle zobaczyłem ale jak pójdziesz z tym do swojego banku powinneś wszystko załatwić bynajmniej ja tak zrobiłem w bnb
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
168 Postów
Robert Niemiec
(robertoslo2)
Stały Bywalec
Ciekawe w jaki sposób bank sprawdzi czy skat sie pomylił czy nie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
maciej mucha
(muhia)
Wiking
WItam.

Czy ktoś by mi pomogł zapłacic nadpłatę podatku? kompletnie nie wiem jak to zrobić, jaki tytuł przelewu, na jaki adres, i tak na prawdę nawet nie wiem ile mam zapłacić, domyślnie 927 koron ale z tego co czytałem to wyjdzie troche więcej za zwłoke, ile mnie wyniosą odsetki jak z tego co widze 20.08 2014 wysłano to jakieś odsetki już naliczyło pewnie. pomógłby ktoś?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
muhia napisał:
Czy ktoś by mi pomogł zapłacic nadpłatę podatku? kompletnie nie wiem jak to zrobić, jaki tytuł przelewu, na jaki adres, i tak na prawdę nawet nie wiem ile mam zapłacić, domyślnie 927 koron ale z tego co czytałem to wyjdzie troche więcej za zwłoke, ile mnie wyniosą odsetki jak z tego co widze 20.08 2014 wysłano to jakieś odsetki już naliczyło pewnie. pomógłby ktoś?
A co zrobiles z giro? Skatt przesyla zawsze giro do zaplaty.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
maciej mucha
(muhia)
Wiking
mam Giro ale tez nie wiem co mam z tym zrobic.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok