Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Certyfikat G5 a suwnica pomostowa ??? - Norwegia

Czytali temat:
piotr piotrowski Krzysztof ....... ludi 9 Jacek Duda daniel poljan Ewa ŁYTKOWSKA Robert L tomasz xxx anna janikowska janikowska Zbigniew HAZB karuzel82 Dawid Lason (7189 niezalogowanych)
5 Postów
Wiking
Czy ktoś orientuje się czy certyfikat G5 ma coś wspólnego z suwnicami pomostowymi?
Niestety nie mogę dotrzeć do informacji co to za certyfikat i jakie urządzenia obejmuje (najprawdopodobniej źle szukam). Mam kilkuletnie doświadczenie w obsłudze tych maszyn i certyfikaty potrzebne do ich obsługi dlatego postanowiłem poszukać pracy w Norwegii lecz po pierwsze wszystkie informacje dotyczą żurawi, a bez znajomości języka nie wiem jak dokładnie dotrzeć do tego o co mi chodzi. Wszędzie pokazuje się certyfikat G5...
Z góry dziękuję za pomoc
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
Patrykk90 napisał:
Czy ktoś orientuje się czy certyfikat G5 ma coś wspólnego z suwnicami pomostowymi?
Niestety nie mogę dotrzeć do informacji co to za certyfikat i jakie urządzenia obejmuje (najprawdopodobniej źle szukam). Mam kilkuletnie doświadczenie w obsłudze tych maszyn i certyfikaty potrzebne do ich obsługi dlatego postanowiłem poszukać pracy w Norwegii lecz po pierwsze wszystkie informacje dotyczą żurawi, a bez znajomości języka nie wiem jak dokładnie dotrzeć do tego o co mi chodzi. Wszędzie pokazuje się certyfikat G5...
Z góry dziękuję za pomoc


a G5 nie bedzie przypadkiem na offshore??

wejdz sobie na jakas szkole i zadzwon do nich, napisz mejla... skoro chcesz pracowac w norwegii, zakaladam ze wladasz chociazy angielskim w stopniu plynnym )

www.kursagenten.no/kurs/Offshorekran
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
186 Postów
darek krajewski
(dario123448)
Stały Bywalec
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Wiking
Ok, czyli wychodzi na to że jedno z drugim niewiele ma wspólnego, zatem kwestia jak poprawnie nazywa sie po norwesku operator suwnicy pomostowej... ? Czy ktoś posiada wiedzę n a ten temat?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
862 Posty

(maciejko)
Maniak
Offshorekranfører G5
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
na moim KOMPETANSEBEVIS mam napisane
G4 Bro-og traverskran
zapisz sobie, albo zapamiętaj i głupków nie słuchaj
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
862 Posty

(maciejko)
Maniak
tutaj janek ma racje bo g4 jest do suwnic a g5 do platform. Jak masz takie papiery to proponuje uderzyc do firmy Loe Betongelementer As, pracowałem tam poł roku ale sie zwolnilem, oni wykorzystywali te dzwigi na kazdym kroku. Tylko pamietaj ze dopóki nie masz norweskiego odpowiednika to tymi papierami możesz sobie podetrzec 4 litery
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Wiking
A czy przedstawienie polskich dokumentów przetłumaczonych przez tłumacza przysięgłego wchodzi w grę czy również nic z tego ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
Patrykk90 napisał:
A czy przedstawienie polskich dokumentów przetłumaczonych przez tłumacza przysięgłego wchodzi w grę czy również nic z tego ?

tu masz opisane jak to załatwić:


www.mojanorwegia.pl/forum/view/4/praca%2.../t1%2ct4.html#297214
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
186 Postów
darek krajewski
(dario123448)
Stały Bywalec
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok