Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

12
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

jaka cena za m2 szpachlowanie-malowanie - Norwegia

6 Postów
Jakub Brojanowski
(Jakub86)
Wiking
Witam,mam pytanie. Jaka mniej więcej jest cena za 1m2? Roboty od wklejania taśmy w płyty g-k,obsadzenie kątowników,szpachlowanie,szlifowanie aż po malowanie. Jeśli ktoś sie tym zajmuje prosze o informacje. Dzięki z góry.Pozdro
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
506 Postów
xxxxxxx. xxxxxxx.
(gagatek)
Wyjadacz
Jakub86 napisał:
Witam,mam pytanie. Jaka mniej więcej jest cena za 1m2? Roboty od wklejania taśmy w płyty g-k,obsadzenie kątowników,szpachlowanie,szlifowanie aż po malowanie. Jeśli ktoś sie tym zajmuje prosze o informacje. Dzięki z góry.Pozdro
Ile ty sam, taki m2 wykonujesz w rzeczywistości, znaczy w przeliczeniu na godziny ?.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Jakub Brojanowski
(Jakub86)
Wiking
Chodzi mi konkretnie o cene wykonania 1m2 w NOK?? Krótko i na temat!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 9  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Jakub Brojanowski
(Jakub86)
Wiking
Ogarnij to na początek sam siebie durniu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
506 Postów
xxxxxxx. xxxxxxx.
(gagatek)
Wyjadacz
Jakub86 napisał:
Chodzi mi konkretnie o cene wykonania 1m2 w NOK?? Krótko i na temat!
Ponieważ jest noc i mam wzgląd, ponieważ idę spać, to nie sypnę krótko i na temat BLUZGIEM !
Zadałem proste pytanie .
ILE SAM WYKONUJESZ TEN PRZYKŁADOWY M2 w godzinach, który opisałeś !!!.

Jak chcesz się mędrkować to napiszę krótko i na temat.

SPADAJ spać, może sen ciebie oświeci.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
506 Postów
xxxxxxx. xxxxxxx.
(gagatek)
Wyjadacz
Ładna odzywka do osoby która chciała pomóc.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj
39 Postów

(kaja20)
Nowicjusz
Skoro sam nie potrafisz oszacowac to I nie wykonasz tego zlecenia . Ospusc sobie!!! W tej ktytyce poprzednikow jest duzo prawdy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -7  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
bodys napisał:
Jakub86 napisał:
Chodzi mi konkretnie o cene wykonania 1m2 w NOK?? Krótko i na temat!
więc nie ma krótko i na temat ,bo to jest względne...
Pracowałeś już kiedyś przy tym,że taki zielony jesteś?
Możesz policzyć za wszystko 160 nok,możesz nawet 100,a możesz i 250-kwestia tego,jak duże powierzchnie,ile narożników ile warstw farby,czy pomieszczenia wysokie,czy niskie...W żadnym kosztorysie nie ma sztywnych cen od metra,czy to dotyczy malowania,flizów paneli,czy prostytucji nawet...
Ogarnij się


korytarz 2x1.5m 4xdrzwi i w tym skrzynka na bezpieczniki... no i piwnica 1xdrzwi 25m2 z oknem ala "lufcik".... zaprowadziłbym takiego "fachowca" do piwnicy zapytał o cenę od metra i wrócił do korytarzu i powiedział że dołożę flaszkę do metrów.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Jakub Brojanowski
(Jakub86)
Wiking
Zamiast pisać konkrety do tematu,to niezaśmiecaj forum i nienabijaj sobie postów pierdołami. Nic ci do tego czy sobie zmieniam foty czy nie. Tobie już dziękujemy za odp.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Jakub Brojanowski
(Jakub86)
Wiking
Dom jednorodzinny,parter + piętro.Wszystko w płytach g-k. Powierzchnia ścian + sufitów około 600m2. Wysokość na parterze ok. 2,8m ,na piętrze 2,4m. Piętra połączone klatką schodową wys. ok.6m. Ilość okien , w normie nie za dużo i nie za mało. Roboty - wklejanie taśmy,obsadzenie kątowników,szpachowanie na 2 razy,szlifowanie,akryle i malowanie na 2 razy. To tyle. Co do takich robót to już to wykonywałem,ale mialem płacone na godziny,więc nie obchodziło mnie ile sie bierze od metra2.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok