Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

reklama | kup tutaj »

Załatwienie pracy-płatność miesięczna - Norwegia

Czytali temat:
(2120 niezalogowanych)
5 Postów
Bart Shelby
(driver13)
Wiking
Jestem chętny do wejscia w układ wypłacania % wypłaty z ewentualnego zarobku w zamian za znalezienie/zaoferowanie pracy. Jestem zdeterminowany do podjęcia pracy, chcę odłożyć na działalnosc gospodarcza w kraju. Proszę o kontakt osoby jedynie z konkretnymi propozycjami.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
42 Posty
Ewa Nazwisko
(jellyfishek)
Nowicjusz
czyś ty oszalał ?


nav.no i haj hitla
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
A jakie kwalifikacje?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Bart Shelby
(driver13)
Wiking
Proszę o kontakt osoby jedynie z konkretnymi propozycjami.
jellyfishek napisał:
czyś ty oszalał ?


nav.no i haj hitla
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
driver13 napisał:
Jestem chętny do wejscia w układ wypłacania % wypłaty z ewentualnego zarobku w zamian za znalezienie/zaoferowanie pracy. Jestem zdeterminowany do podjęcia pracy, chcę odłożyć na działalnosc gospodarcza w kraju. Proszę o kontakt osoby jedynie z konkretnymi propozycjami.

No tak bo twoja jest konkretna bez napisania jaki zawód wykonujesz, no chyba że wszystko potrafisz?


Uprzedzam twoje wywody, to nie jest twój prywatny wątek czy tez ogłoszenie o pracę tylko tema założony na forum więc ludzie komentują jak chcą...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Bart Shelby
(driver13)
Wiking
j.w.
Joseph napisał:
driver13 napisał:
Jestem chętny do wejscia w układ wypłacania % wypłaty z ewentualnego zarobku w zamian za znalezienie/zaoferowanie pracy. Jestem zdeterminowany do podjęcia pracy, chcę odłożyć na działalnosc gospodarcza w kraju. Proszę o kontakt osoby jedynie z konkretnymi propozycjami.

No tak bo twoja jest konkretna bez napisania jaki zawód wykonujesz, no chyba że wszystko potrafisz?


Uprzedzam twoje wywody, to nie jest twój prywatny wątek czy tez ogłoszenie o pracę tylko tema założony na forum więc ludzie komentują jak chcą...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
driver13 napisał:
j.w. Proszę o kontakt osoby jedynie z konkretnymi propozycjami
Joseph napisał:
driver13 napisał:
Jestem chętny do wejscia w układ wypłacania % wypłaty z ewentualnego zarobku w zamian za znalezienie/zaoferowanie pracy. Jestem zdeterminowany do podjęcia pracy, chcę odłożyć na działalnosc gospodarcza w kraju. Proszę o kontakt osoby jedynie z konkretnymi propozycjami.

No tak bo twoja jest konkretna bez napisania jaki zawód wykonujesz, no chyba że wszystko potrafisz?


Uprzedzam twoje wywody, to nie jest twój prywatny wątek czy tez ogłoszenie o pracę tylko tema założony na forum więc ludzie komentują jak chcą...


Czy ja do ciebie wysyłam prywatne wiadomości tłumoku czy jak?

W jaki sposób niby się kontaktujemy?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Bart Shelby
(driver13)
Wiking
Proszę o kontakt osoby jedynie z konkretnymi propozycjami.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1165 Postów
Prz Jar
(PJo)
Maniak
O q.w ale naiwny myśli że jak zaproponuje kase to będą walic drzwiami i oknami z ofertami?
ostatnio imperkos za zalatwienie kuzynowi pracy jako spawacz (doświadczenie z PL oraz ang) oferowal 50 tyś kr i nikt się nie zgłosil
Ale co ja wiem....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
driver13 napisał:
Proszę o kontakt osoby jedynie z konkretnymi propozycjami.




Tajemniczy pracownik? Jak potrafisz obslugiwać spektrometr masowy typu Maldi oraz spektrometry typu PAM, dla przykladu firmy Walz to mozemy rozmawiac. Jak nie to lipa...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok