Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czytali temat:
(2133 niezalogowanych)
2524 Posty
K T
(Imperator1988)
Maniak
Ja konkretna oferte caly czas mam aktualna dla specjalisty od rynku pracy. Do dzis nikt sie niezglaszal lecz przyznam iz dzis w koncu ktos sie zglosil za pomoca SMSa. Lecz akurat w tym przypadku bedzie trzeba troche poczekac zanim ewentualnie bedzie miejsce pracy dla mojego kuzyna wiec oferta jak mowilem ciagle aktualna.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
42 Posty
Ewa Nazwisko
(jellyfishek)
Nowicjusz
Człowieku przecież to jest nielegalne!
Czemu nie skorzystasz z ofert wielu agencji pracy i headhuntingowych ?
W Polsce jest ich wiele.
Jeśli ktoś ci odpowie na tak sformułowane ogłoszenie to masz kontakt z naciągaczem - boję się użyć słowa oszust.
Jeśli potrzebujesz kontaktu na takiego kogoś kto pracuje w Norwegii dla agencji i pod konkretne CV poszukuje pracodawcy i na odwrót na zlecenie pracodawcy poszukuje odpowiedniego CV - służę pomocą, mogę podać.

Niestety to co zaproponowałeś to może wyglądać na akcję pod tytułem:"wielka akcja CBA (czy jakiejś tam agencji ) w poszukiwaniu handlarzy ludźmi (niewolnikami)" za to się idzie siedzieć.

Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
jellyfishek napisał:
Człowieku przecież to jest nielegalne!
Czemu nie skorzystasz z ofert wielu agencji pracy i headhuntingowych ?
W Polsce jest ich wiele.
Jeśli ktoś ci odpowie na tak sformułowane ogłoszenie to masz kontakt z naciągaczem - boję się użyć słowa oszust.
Jeśli potrzebujesz kontaktu na takiego kogoś kto pracuje w Norwegii dla agencji i pod konkretne CV poszukuje pracodawcy i na odwrót na zlecenie pracodawcy poszukuje odpowiedniego CV - służę pomocą, mogę podać.

Niestety to co zaproponowałeś to może wyglądać na akcję pod tytułem:"wielka akcja CBA (czy jakiejś tam agencji ) w poszukiwaniu handlarzy ludźmi (niewolnikami)" za to się idzie siedzieć.

Pozdrawiam


Czy tobie się wydaje że ludzie przyjechali tu wczoraj i nie wiedzą że można przez agencje szukać pracy?

Przez agencie dostajesz przeważnie ochłap, krótkotrwałe zlecenie rzadziej praca na stałe ... a i agencja pracy za znalezienie pracownika też dostaje zapłatę, w moim przypadku to było 6 miesięcy pracy przez agencję a potem przejście do danego pracodawcy, jednak po sprawdzeniu mojej osoby, zostałem zatrudniony od reki, więc pomyśl sobie ile skasowała agencja za "głowę".... pół roku to jest 900h pracy razy ich stawka...

Druga sprawa czy ktokolwiek byłby takim idiotą że zapłaci z góry za załatwienie pracy której jeszcze nie ma...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2524 Posty
K T
(Imperator1988)
Maniak
Oferta ktora ja przedstawiam specjalista od rynku pracy jest 100 % legalna jako najzwyczajnieszy w swiecie oppdrag podlegajacy normalnym zasada opodatkowania etc. A pieniadze oferowane w zamian za skuteczna pomoc specjalisty od rynku pracy mojemu kuzynowi w znalezieniu stalej pracy zostana jak opisane w temacie: www.mojanorwegia.pl/forum/view/4/praca%2...y_od_znajomosci.html wplacone na konto depozytowe w banku z ktorego specjalista bedzie mogl je pobrac po wykonaniu zlecenia. Oczywiscie o ile specjaliscie od rynku pracy nie bedzie wystarczala odpowiednia pisemna umowa.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
jellyfishek napisał:
Człowieku przecież to jest nielegalne!
Czemu nie skorzystasz z ofert wielu agencji pracy i headhuntingowych ?
Pozdrawiam

TYDZIEŃ z dojazdem na Forum i takie TEKSTY sypie do Impka ... !!! ...
---
ŚMIECH na HALI ... !
---
KOBIETO ... zanim zaczniesz cokolwiek komentować na Tym Forum , to może najpierw przeczytaj dokładnie kilkaset Naszych Postów ... ! .
---
Normalna polewka ...
Taki tekst do kogoś kto jest już prawie "Norweskim Adwokatem" ...
Nie mogiem .... No niemogiem choć chcem ...
HI chi Ha ... !
Aże ide dzwonko z dorsza usmażyć , do pifka ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
280 Postów
55555555 55555555
(Sebastian)
Stały Bywalec
jellyfishek napisał:
Człowieku przecież to jest nielegalne!
Czemu nie skorzystasz z ofert wielu agencji pracy i headhuntingowych ?
W Polsce jest ich wiele.
Jeśli ktoś ci odpowie na tak sformułowane ogłoszenie to masz kontakt z naciągaczem - boję się użyć słowa oszust.
Jeśli potrzebujesz kontaktu na takiego kogoś kto pracuje w Norwegii dla agencji i pod konkretne CV poszukuje pracodawcy i na odwrót na zlecenie pracodawcy poszukuje odpowiedniego CV - służę pomocą, mogę podać.

Niestety to co zaproponowałeś to może wyglądać na akcję pod tytułem:"wielka akcja CBA (czy jakiejś tam agencji ) w poszukiwaniu handlarzy ludźmi (niewolnikami)" za to się idzie siedzieć.

Pozdrawiam


Opowiedz lepiej jak ty pracy szukałaś kilka tygodni temu.... ...znalazłaś coś????
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
42 Posty
Ewa Nazwisko
(jellyfishek)
Nowicjusz
Znalazłam

opowiedzieć jak znalazłam, czy jak szukałam ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
42 Posty
Ewa Nazwisko
(jellyfishek)
Nowicjusz
Dawaj tego dzwonko !!

Co jest złego w tym, ze ktoś proponuje nielegalną kasę za coś, co może legalnie załatwić z agencją ?
owszem ciężko jest znaleźć samemu - ale wydaje mi się niestosowne pisać że da sie w łapę za załatwienie pracy. Agencja tak czy owak weźmie za to kasę ale zgodnie z prawem. Jeśli natomiast ma takie CV jak pisał to ... wydaje mi się, że znajdzie.
Oferta sama w sobie jest nie teges - prawie, że jakby chciał złapać kogoś za rękę za dawanie łapówki za załatwienie pracy w konkretnym miejscu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2524 Posty
K T
(Imperator1988)
Maniak
Oferta jest w 100 % legalna i zgodna z Norweskim prawem. Oppdrag dla specjalisty od rynku pracy ktory ma wprowadzic mojego kuzyna na Norweski rynek pracy calkowicie legalne tak samo jak dzialalnosc Adecco czy Manpower. Do tego legalnosc udowodniona bezposrednio na praktycznym przykladzie pilotow i duzej firmy Norwegian, link do artykulu jest temacie:
www.mojanorwegia.pl/forum/view/4/praca%2...y_od_znajomosci.html

Zanim ktos zacznie twierdzic ze cos jest nielegalne niech zapozna sie z norweskim prawem oraz faktem iz w Norwegii prywatna firma moze zatrudnic kogo chce wedle "widzi misie" wlasciciela firmy. Nieposzukuje pracy dla mojego kuzyna na panstwowej posadzie wiec wszystko jest jak najbardziej w 100 % legalne wiec zaden specjalista od rynku pracy nie ma sie czego obawiac.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
jellyfishek napisał:...ktoś proponuje nielegalną kasę za coś, co może legalnie załatwić z agencją ?
... jakby chciał złapać kogoś za rękę za dawanie łapówki za załatwienie pracy w konkretnym miejscu.

CZY JA NIE NAPISAŁEM JUŻ WYŻEJ DOSYĆ JASNO ... !!!
Byś przestała pisać GŁUPOTY !? .

---
Napisałem również , byś przed dyskusja przygotowała się porządnie !!! .
---
Ten twój post można podciągnąć pod pomówienie a to w niektórych przypadkach jest KARALNE !
---
Gdybyś była sumienną uczestniczką Tego forum , to przeczytała byś dokładnie pierwsze ogłoszenie IMPKA i teraz nie Pieprzyła byś Głupot ...!!! .
---
A tak jesteś zwykłym pośmiewiskiem , dla tych którzy znają ten temat dogłębnie ...
Dzwonko spałaszowane Pifko wyduldane idem spać coby rano skoro świt wstać ...
---
Może akuratnie trafi się jakaś Oferta z NAV ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok