Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
(2145 niezalogowanych)
2235 Postów
Anders B
(AndersB)
Maniak
Ja też mam oferte: zastanawiam sie nad tym czy nie polecieć sobie do PL na pół roku może 1 roczek, potrzebowałbym zastępcy na ten okres. W pracy jeszcze sie nawet nie pytałem ale myśle ze by poszli na to. Warunek taki że ja wracam i jaką propozycje ma kolega i pytanka?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2524 Posty
K T
(Imperator1988)
Maniak
jak napisal PJO:

ostatnio imperkos za zalatwienie kuzynowi pracy jako spawacz (doświadczenie z PL oraz ang) oferowal 50 tyś kr i nikt się nie zgłosil

Ponawiam oferte znajdujaca sie w tym: www.mojanorwegia.pl/forum/view/4/praca%2...y_od_znajomosci.html temacie.

Kuzyn posiada wieloletnie doswiadczenie jako spawacz z cerytfikatami oraz dokumentami o pracy z firmy MAN (a nie jakiejs "dobry wujek od referncji SA" ) Do tego profesjonalne CV i pelna znajomosc angielskiego. Potrzebny jest jedynie specjalista od rynku pracy posiadajacy odpowiednie znajomosci aby zalatwic stala posade spawacza dla kuzna w Grenlandsområdet (Skien, Porsgrunn, Siljan, Bamble). Za uslugi specjalisty jest oferowane w 100 % legalnie 50 000 NOK wyplacane odrazu z depozytu bankowego po skutecznym wypelnieniu zlecenia (na zasadzie oppdrag). Ewentualnie mozliwe negocjacje ze strony specjalisty co do wynagrodzenia gdyby ktos naprawde potrafil zalatwic kuzynowi stala prace w duzej solidnej firmie. I nie zadne jakies tam "kiedys moze jak ktos zarobi" tylko pewna legalna wyplata w profesjonalny sposob za profesjonalne wykonanie zlecenia.

Tylko ze tych profesjonalistow od rynku pracy chyba brak, bo w chec do zarobienia pieniedzy to niewatpie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2235 Postów
Anders B
(AndersB)
Maniak
Posty jakies zniknely czy mi sie wydaje
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
AndersB napisał:
Ja też mam oferte: zastanawiam sie nad tym czy nie polecieć sobie do PL na pół roku może 1 roczek, potrzebowałbym zastępcy na ten okres. W pracy jeszcze sie nawet nie pytałem ale myśle ze by poszli na to. Warunek taki że ja wracam i jaką propozycje ma kolega i pytanka?
Tez sobie kiedys tak myslalam, ze moze by tak moja robote outsource do Chin, tyle, ze tam podobno inzynierowie zarabiaja wiecej niz w Norwegii.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2235 Postów
Anders B
(AndersB)
Maniak
Elise napisał:
AndersB napisał:
Ja też mam oferte: zastanawiam sie nad tym czy nie polecieć sobie do PL na pół roku może 1 roczek, potrzebowałbym zastępcy na ten okres. W pracy jeszcze sie nawet nie pytałem ale myśle ze by poszli na to. Warunek taki że ja wracam i jaką propozycje ma kolega i pytanka?
Tez sobie kiedys tak myslalam, ze moze by tak moja robote outsource do Chin, tyle, ze tam podobno inzynierowie zarabiaja wiecej niz w Norwegii.
Poszukujący odpisał mi na priv, poprosiłem żeby pisał na forum, pisać na priv to można o szcegółach i konkretach albo pierdolić o "dupiemarynie" ale jest już offline czyli pewnie cos znalazł zayebyaszczego

p.s. 1.forum
2.priv
3.flaszka i wieczorek zapoznawczy/rozpoznawczy
4.koszta (kto,co gdzie, jakie)
5.może znajdziemy jakiś układ
6. jak nie to kombek
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
AndersB napisał:

p.s. 1.forum
2.priv
3.flaszka i wieczorek zapoznawczy/rozpoznawczy
4.koszta (kto,co gdzie, jakie)
5.może znajdziemy jakiś układ
6. jak nie to kombek

Do mnie to czy do kolesia co szuka pracy?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2235 Postów
Anders B
(AndersB)
Maniak
Elise napisał:
AndersB napisał:

p.s. 1.forum
2.priv
3.flaszka i wieczorek zapoznawczy/rozpoznawczy
4.koszta (kto,co gdzie, jakie)
5.może znajdziemy jakiś układ
6. jak nie to kombek

Do mnie to czy do kolesia co szuka pracy?
do kelesia co szuka pracy źle chyba skopiowałem, sorry
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
AndersB napisał:
Elise napisał:
AndersB napisał:

p.s. 1.forum
2.priv
3.flaszka i wieczorek zapoznawczy/rozpoznawczy
4.koszta (kto,co gdzie, jakie)
5.może znajdziemy jakiś układ
6. jak nie to kombek

Do mnie to czy do kolesia co szuka pracy?
do kelesia co szuka pracy źle chyba skopiowałem, sorry

Powodzenia w negosjacjach.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2235 Postów
Anders B
(AndersB)
Maniak
Elise napisał:
AndersB napisał:
Elise napisał:
AndersB napisał:

p.s. 1.forum
2.priv
3.flaszka i wieczorek zapoznawczy/rozpoznawczy
4.koszta (kto,co gdzie, jakie)
5.może znajdziemy jakiś układ
6. jak nie to kombek

Do mnie to czy do kolesia co szuka pracy?
do kelesia co szuka pracy źle chyba skopiowałem, sorry

Powodzenia w negosjacjach.
z tym to już sie raczej nie dogadam bo uciekł, może wyczuł że nic za darmo, kazdy by chciał na "dzień dobry" tanie mieszkanko, w miare dobrą i na pewno pewną i dobrą prace niech szukają, przecież w norwegii tak łatwo i wszyscy wyjezdzają, najlepsze zarobki itd itp
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
47 Postów
M. M.
(M12tri)
Nowicjusz
AndersB napisał:
z tym to już sie raczej nie dogadam bo uciekł, może wyczuł że nic za darmo

Tak to jest Anders. Wyjechałeś z konkretną propozycją, to gość znika. Tylko po cholere dupe zawraca. I później się dziwią, że ludzie są złośliwi.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok