Kolega dostał propozycje pracy w oslo przez tą agencje, praca jako mechanik samochodów ciężarowych.Czy ktoś coś słyszał o tej kobiecie albo agencji?to jakąś ściema i naciągactwo czy prawdziwa uczciwa agencja?
13 Lat, 4 Miesięcy temu
1 NOK
Masz lub wynajmujesz dom lub mieszkanie w Norwegii? Pożar, włamanie czy inne zdarzenia losowe mogą przydarzyć się każdemu. Nie ryzykuj utraty dorobku Twojego życia i ubezpiecz się. >>Wypełnij formularz, aby dowiedzieć się jak łatwo i tanio ubezpieczyć dom w Norwegii.<< Masz pytanie? Zadzwoń: + 47 21 956 392