Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

8929 Postów
Maniak
PeReZ napisał:
serio Gabriel Nowy Rok a sloma Ci z butow wylazi.
I cóż innego , jesteś w stanie napisać , by ukryć swoje Indolencję ...Przygłupie .
---
Kombinujesz jak Jasiu w Piaskownicy ...
---
Wydoroślej w końcu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -8  
Odpowiedz   Cytuj
35 Postów
Nowicjusz
PeReZ ładnie poleciałeś Gabrysi po ambicji.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Agnieszka Pilichowska
(ladytramp)
Wiking
No faktycznie o to mi chodziło, żebyście sobie poużywali i mogli wzajemnie podokazywać...

Wracając do istoty...Nie mówię, że nie jadę. Mam w Norwegii jakiś znajomych i znajomych znajomych itd., ale Svalbard tak jak Gabryś stwierdził rządzi się innymi prawami. Także pojechanie tam na wariata nie wchodzi do końca w grę... Poczytałam, popytałam dalej i trzeba to odwlec w czasie i jechać tam z czymś więcej niż dobre chęci... W tym roku nie, ale może w kolejnym
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
Martin Petterson
(dj_Soft)
Wiking
Ten Gabryjelek to cos cpa na bank. Jakos bilety z Oslo po 500kr i jakos je sprzedaja kazdemu bez wyjatku. Bylem pomieszkalem, pracy nie szukalem bo mam firme w innym nmorweskim miescie ale jechac i sprobowac mozna a nawet trzeba i sluchanie przemadrzalych przychlastow co tylko ich madrosc jest madra a reszta to kmioty to standard na tym portalu. nie ma co sluchac wszystkowiedzacych. Zycze znalezienia tej pracy. Bilety do ogartniecia i mozna leciec bez drewnianych monet jak gabrysia spiewa
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
przede wszystkim nie trzeba odgrzebywać tematów sprzed lat
bo kto pomyśli, że taki się czego oćpał, albo nawąchał
a jak ma wąsy, to mu wódka ryja wykręciła
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
KamieniarstwoSowa
(KamieniarstwoSowa)
Wiking
interesuje mnie wyjazd na Svalbard kamieniarstwosowa@wp.pl
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
KamieniarstwoSowa
(KamieniarstwoSowa)
Wiking
Chetnie wybrał bym sie tam z Tobą,tylko jak byś tak głupio mówił do mnie to chyba w pierwszych minutach bym Cie pomylił z niedżwiedziem...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
KamieniarstwoSowa
(KamieniarstwoSowa)
Wiking
Od pewnego czasu bardzo się interesuje tym tematem,i napewno tam pojade.W tamtym roku pojehała tam polska wyprawa koszty były niedrogie travelfreakpl.files.wordpress.com/2016/05/svalbard2016.pdf
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
KamieniarstwoSowa
(KamieniarstwoSowa)
Wiking
wysyłam Ci link ,oni organizują co roku wyprawy na Svalbard www.barents.pl/spitsbergen-tydzien-na-krancu-polnocy
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
KamieniarstwoSowa
(KamieniarstwoSowa)
Wiking
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok