Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

7 Postów
Lena Waw
(lena_waw)
Wiking
popieram, matko... zawsze się wyrwie jakieś takie, skądś, że człowiek nawet nie wie co napisać, bo ręce opadają...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
810 Postów
Maniak
alexkawa napisał:
na Twoim miejscu zrobilbym tak: znalazl nowa robote, a stara szefowa w momencie gdy bedziesz miala juz wyjscie ewakuacyjne, molestowalbym mejlami [dowod:D] o przestrzeganie prawa, az do momentu jej jakis nerwowych fajerwerkow [pamietaj zeby zawsze wlaczac record jak z nia gadasz a przede wszystkim komunikowac sie formalnie via e-mail:D]... a wtedy za caloksztalt plus jakis bonus odzyskasz w sadzie [proponuje wesprzec to jakimis zapisami z porad psychologicznych, ze naruszyla Twojk stan psychiczny:PP]. agencje typu R*tt nie jedna sprawe juz tak przegraly w Oslo
Alexkawa, no to jest racjonalne podejscie,
oczywiscie najpierw nalezy pomyslec a potem realizowac.

Natomiast "podskakiwanie" bez zaplecza i dowodow dla Sadu
to zwykle "podrygiwania kumuszka",
ktory gra role "biedronkowca pospolitego".

Wiadomo, ze trwa ODWIECZNA WALKA miedzy "niewolnikami"
a ich WLASCICIELAMI wiec nalezy wszystko "robic z glowa".

BTW
Prawo nie po to zostalo wymyslone,
aby glaskac "komuszkow"!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów

(nkzona)
Wiking
www.arbeidstilsynet.no/ Witam !tam wszystko znajdziesz ,nietakie sytuacje przerabialem w Norwegi,Ty jestes wazniejsza niz pracodawca!Udowodnilem to nie raz .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów

(nkzona)
Wiking
Podaj mi swoj nr.tel.to Ci pomoge ,niebede sie rozpisywal?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Ewa Kloskowska
(EwaKloskowska1)
Wiking
Witam przeczytałam twój post mam ten sam delemat co ty we wtorki i piątki jest inspekcja pracy w języku Polskim możesz tam zadzwonić i się dowiedzieć ja to zrobię w piątek
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok