Lux Bygg, (42 l.)

 • Miejscowość
  w Polsce
  3miasto
 • Miejscowość
  w Norwegii
  Stavanger
 • Znajomi 0
 • Odsłony profilu 587
 • Posty 1

Zdjęcia (1)

0
Lux Bygg (Stavanger, 3miasto) - dodał(a) post do tematu
30-03-2024 14:21

Policja w Norwegii a laserowe radary !!!

Witam, z czystej ciekawości chciałem się dowiedzieć jakie są zasady rozstawiania laserów na nóżkach przez norweska policję . Wczoraj na na drodze Flam - Aurland rozstawiła się policja z laserem . Nie byłoby nic dziwnego w tym bo to rzecz normalna ale..., no właśnie pani policjant była rozstawiona w tak niewidocznym miejscu ( stała na chodniku przyklejona do płotu okalajacy prywatny dom i nie była ona widoczna dla kierowców którzy nie są z tej miejscowości ) a przed sobą miała metalowy drogowy płot zabezpieczający auta przed jakimkolwiek wypadkiem. Z kolei auto policyjne było oddalone około 200 metrów za zakrętem gdzie kompletnie nie jest widoczne. I teraz pytań mam kilka:
1. Jakie są zasady wykonywania przez nich zdjęć ?
2. Czy samochód policyjny powinien być widoczny?
3. Czy zdjęcia powinny być wykonywane bez żadnych metalowych rzeczy widocznych w danym obszarze?
Pytam z czystej ciekawości bo naprawdę ta schowana babka mnie zszokowała . Jeśli dobrze pamietam w Polsce samochód policyjny musi być widoczny , a aparat który strzela zdjęcia nie powinien znajdować się w takim miejscu gdzie są jakiekolwiek metalowe rzeczy( bramy,płoty etz.) żeby nie przekłamywal pomiarów !!

Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi

Joanna Kuchnicka
31-03-2024 20:12

Tomasz012 napisał:
Jezdzic zgodnie z przepisami lub płacic .Tak tak. Tomasz nie ma co robic i komentowac. Odpowiadamy Tomaszowi. Tomasz pragnie atencji. Tomasz tego w zyciu nie doswiadczyl. Ale to nie jego wina. To nie twoja wina.
Jestesmy z Toba Tomaszu.

Tomasz012
31-03-2024 19:51

Jezdzic zgodnie z przepisami lub płacic .

Lux Bygg
30-03-2024 14:20

Pewnego dnia jechałem z Dramen autostradą do Skien. Po wyjechaniu z Dramen na autostradzie jest most. Na początku widzę tam gościa pochylonego i myśleliśmy z kumplem że będzie idiota skakać. Jechaliśmy co raz bliżej i zwalniałem, jak dojechaliśmy dość blisko żebym mógł zobaczyć suszarkę, to cały ruch był zwolniony do 60km z 100km. Zarąbista ta ich pomysłowość, wszyscy działają transpaqrentnie, a psy śpią na łóżkach ich właścicieli a Norweska policja jeszcze żyje w średniowieczu. Ogólnie temat policji w Norwegii to temat rzeka. Niby czegoś nie mogą, ale jak trzeba to mogą a jak muszą to robią co chcą

Zobacz więcej komentarzy
Lux Bygg (Stavanger, 3miasto) - skomentował(a) artykuł
30-03-2024 14:05
Koniec darmowych posiłków w Oslo. Straci ponad 80 000 uczniów szkół średnich

Koniec darmowych posiłków w Oslo. Straci ponad 80 000 uczniów szkół średnich

Coraz mniej norweskich uczniów je śniadanie w domu i przychodzi do szkoły z suchym prowiantem. Jednocześnie posiłek spożyty rano przekłada się na lepszą koncentrację w czasie lekcji i ogólnie lepszą kondycję młodych ludzi. Tymczasem w samym Oslo 37 tys. uczniów szkół ...

2768
6
Lux Bygg
30-03-2024 14:04

Norwegia też zapożycza przyszłe pokolenia , pożyczkami z EU. Jak w Norwegii jest jakiś projekt, to odzinają dzieciom dostęp do komunikacji i dzici muszą dojeżdzać na włąsną rękę a czasem dreptać w zimowe ciemne noce po 2km. Zróbcie jeszcze artykół o samobójstwach...ciekawe jak wychodzą w statystykach

Karol Pitek
07-03-2024 11:50

Ja się pytam jakim cudem 37000 nastolatków w Oslo potrzebuje darmowych posiłków?
Co jest nie tak z tym krajem? Czy rodziny tych dzieciaków żyją w nędzy? Czy to może zwykłe lenistwo albo jakieś chore \"oszczędności\" ?

Marek Nowak
07-03-2024 11:44

Wyjątkowy skandal. Wyprowadzili ponad 1,5 biliona $ funduszu naftowego ( propagandowo zwany Funduszem Emerytalnym) za granicę , pieniędze już nigdy nie do odzyskania, bo wszystko utopione na różnych giełdach głównie amerykańskiej, a tu za kilka koron żałują swym dzieciom ciepłego posiłku. To w tej biednej zadłużonej Polsce wszystkie szkoły podstawowe muszą zapewnić ciepły posiłek swym uczniom. To nie do zrozumienia.

Zobacz więcej komentarzy
Lux Bygg (Stavanger, 3miasto) - dodał(a) zdjęcie
27-02-2019 21:09
Lux Bygg
0.0
Wyślij
Polecane profile
Filtr wyszukiwań
Pokazuj mi:
Wiek osób: 18 - 35
Z miejscowości:
Wyszukiwanie zaawansowane
OK

Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok