Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Zakup telefonu na abonament - Norwegia

24 Posty

(Sabuniek)
Wiking
Witam, szukam szukam i o pre paid już napisane jest wiele, a mam pytanie co do abonamentu.
Musze kupić telefon gdyż stary coraz bardziej odmawia posługi i zastanawiam sie nad abonamentem bo interesują mnie smartphony które poza abonamentem są raczej drogie.
Jestem w NO od marca tego roku, mam nr personalny, konto w banku i nr lebary ale póki co pracuje dla agencji Job ZOne czyli nie mam stałej umowy, moge kupić tel z aktywacją czy nie??
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
48 Postów
Nowicjusz
Pytanie wprawdzie dotyczy Lebary oraz abonamentu telefonicznego, ale sadzę, że u innych operatorów jest podobnie. Chciałem podpisać abonament na internet mobilny z Telenorem, ale zażądano ode mnie 2000 NOK kaucji. Podziękowałem grzecznie i poszedłem do NetCom, gdzie bez problemu podpisałem umowę, po okazaniu trzech ostatnich payslipów oraz umowy o pracę. Moze byc jedynie problem, jeśli nie posiadasz stałego numeru personalnego ani meldunku.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
24 Posty

(Sabuniek)
Wiking
Hej, mam stały stały numer, mam meldunek, mam loneslipy i niekoniecznie lebara, bardziej chess mi pasuje.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
875 Postów
Daria C
(daris)
Maniak
Przez internet napewno kupisz raczej bez zadnego bez problemu na stronie chess.no
W zeszlym roku tez tak zrobilam.
Sprawdz Powodzenia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
sabuniek napisał:
pracuje dla agencji Job ZOne czyli nie mam stałej umowy, moge kupić tel z aktywacją czy nie??
Praca dla firmy >Job Zone<jest pracą na vikariacie /zastępstwa/ niemniej sama umowa o pracę jest na czas nieokreślony .
Ja miło wspominam współpracę z Nimi i pomimo tego , iż już tam nie pracuję , to nadal jestem z Nimi związany Umową ... jest to dobre rozwiązanie jak Ktokolwiek jest już Tu jako tako zaczepiony.
Zawsze można swobodnie dysponować Swoim zawodowym czasem i w razie problemów z aktualną firmą zawsze można odświeżyć współpracę na vikariacie .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
352 Posty
Katarzyna Jakubowska
(Katarzyna)
Stały Bywalec
Ja tylko dopiszę do tej wzmianki o 2000 NOK kaucji, że w moim przypadku także ją pobrano z info, że będzie zwrócona po 2 latach. Nie dalej jak tydzień temu pieniądze wróciły na konto - po rocznym okresie. Bardzo prawdopodobne, że na tą decyzję wpływ miało regularne opłacanie abonamentu + zakup kolejnych.

Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Grzegorz Polomski
(GrzegorzPolomski)
Wiking
Witam mam pytanie jakie warunki trzeba spalniac zeby moc wziasc tel na abonamet i jaka siec proponujecie
Chodzi tu jakie warunki trzeba spelniac
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1654 Posty
Kasia K
(KasiaKacz) Online
Maniak
GrzegorzPolomski napisał:
Witam mam pytanie jakie warunki trzeba spalniac zeby moc wziasc tel na abonamet i jaka siec proponujecie
Chodzi tu jakie warunki trzeba spelniac


Na pewno numer personalny
A co do ofert to polecam Ci: www.mojanorwegia.pl/artykul-sponsorowany...e-pakiety-17417.html
Zgłoś wpis
3 Posty
Grzegorz Polomski
(GrzegorzPolomski)
Wiking
Dzieki wielkia ale ten nr personalny staly czy normalny?? Bo mowili ze 2 sa
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
23 Posty
Michal99
(Michal99)
Wiking
w No sa dwa D-nummer i personnummer, zeby miec tel na abonament musisz miec personnummer.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok