Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

problem zdrowotny - Norwegia

Czytali temat:
Jan Maryjan Zbigniew Karpinski mart enty N O tomek1234567 wiewiorek TomTomek74 (1374 niezalogowanych)
1 Post
tomek1234567
(tomek1234567)
Wiking
juz po temacie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
tomek1234567 napisał:
Witam wątek będzie trochę długi więc może zacznę od początku pracuję w Norwegi 9 lat zawsze miałem problem ze wzrokiem słabo widziałem na prawe oko lecz od około 4 lat te prawe oko uległo pogorszeniu praktycznie prawie straciłem wzrok prawym okiem widzę na obecna chwile tylko kolory światło i nie jestem nawet w stanie przeczytać nagłówka w gazecie do tego wszystkiego doszły niedawno bule głowy i przemęczenie lewego oka gdyż ono praktycznie odpowiada u mnie za poprawne widzenie. Moje pytanie jest czy z takim stanem zdrowia przysługuje jakiś zasiłek zdrowotny lub też renta w Norwegii i do kogo powinienem się zwrócić proszę o pomoc .

Wątek długi nie będzie. Wystarczy iść do lekarza i tam rozwiązywać sprawę. Nie rozumiem takich ameb szukających pomocy na forum.

Aa teraz zobaczyłem nick i ilość postów, czyli kolejny Mojonorwegiowy troll nabijający wyświetlenia reklam na forum. Spierdalaj Gdański pajacu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
311 Postów

(Riggman)
Stały Bywalec
napisał:
tomek1234567 napisał:
Witam wątek będzie trochę długi więc może zacznę od początku pracuję w Norwegi 9 lat zawsze miałem problem ze wzrokiem słabo widziałem na prawe oko lecz od około 4 lat te prawe oko uległo pogorszeniu praktycznie prawie straciłem wzrok prawym okiem widzę na obecna chwile tylko kolory światło i nie jestem nawet w stanie przeczytać nagłówka w gazecie do tego wszystkiego doszły niedawno bule głowy i przemęczenie lewego oka gdyż ono praktycznie odpowiada u mnie za poprawne widzenie. Moje pytanie jest czy z takim stanem zdrowia przysługuje jakiś zasiłek zdrowotny lub też renta w Norwegii i do kogo powinienem się zwrócić proszę o pomoc .

czyli kolejny Mojonorwegiowy troll nabijający wyświetlenia reklam na forum


co miales na mysli ??
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
Riggman napisał:
napisał:
tomek1234567 napisał:
Witam wątek będzie trochę długi więc może zacznę od początku pracuję w Norwegi 9 lat zawsze miałem problem ze wzrokiem słabo widziałem na prawe oko lecz od około 4 lat te prawe oko uległo pogorszeniu praktycznie prawie straciłem wzrok prawym okiem widzę na obecna chwile tylko kolory światło i nie jestem nawet w stanie przeczytać nagłówka w gazecie do tego wszystkiego doszły niedawno bule głowy i przemęczenie lewego oka gdyż ono praktycznie odpowiada u mnie za poprawne widzenie. Moje pytanie jest czy z takim stanem zdrowia przysługuje jakiś zasiłek zdrowotny lub też renta w Norwegii i do kogo powinienem się zwrócić proszę o pomoc .

czyli kolejny Mojonorwegiowy troll nabijający wyświetlenia reklam na forum


co miales na mysli ??


Debilne pytania a'la Kamila Gwiazdowska, czy inne podobne. Kto normalny zadaje takie pytania na forum, zamiast lekarzowi? Tym bardziej, że rzekomo koleś ma ten problem ze wzrokiem od lat? Śmierdzi na kilometr
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
311 Postów

(Riggman)
Stały Bywalec
Takie pytania napewno nie sa do lekarza no bo co on tam powie...idz do Nav i sie spytaj...to sprawa raczej dla adwokata ale gosc wyraznie pisze ze mial to wczesniej i tylko sie pogorszylo

Pozatym forum jest po to zeby chodzby takie pytanie zadawac...lepsze to niz czytanie gdzie Gabriel by chcial mieszkac

ale dalej nie czeje o co chodzi z tym wyswietlaniem reklam...mozesz tak jasniej i po chlopsku ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
Riggman napisał:
Takie pytania napewno nie sa do lekarza no bo co on tam powie...idz do Nav i sie spytaj...to sprawa raczej dla adwokata ale gosc wyraznie pisze ze mial to wczesniej i tylko sie pogorszylo

Pozatym forum jest po to zeby chodzby takie pytanie zadawac...lepsze to niz czytanie gdzie Gabriel by chcial mieszkac

ale dalej nie czeje o co chodzi z tym wyswietlaniem reklam...mozesz tak jasniej i po chlopsku ?


Wchodzenie na forum MN wiąże się z wyświetlaniem reklam Multinora, to jedno. Każdy wątek ma też zawarte reklamy ogłoszeniowe. Im więcej głupich sztucznych wątków ( vide Kamila Gwiazdowska i jej chyba 3 klony odpowiadające sobie nawzajem na pytania z kosmosu) tym więcej wyświetlonych reklam i kolejnych kilka koronek dla gdańskiej firmy. Ta firma nie ma ambicji zadbać o jakość swojego portalu, tylko clickbaity się dla niej liczą. Nawet i to rzemiosło kiepsko im idzie, bo często wejście na ten portalik w androidzie jest nie lada wyzwaniem z wielokrotnym odświeżaniem strony z poziomu googla. Ot co... Bida panie, bida
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
311 Postów

(Riggman)
Stały Bywalec
to wszyscy wiemy ze multinor to to samo co MN i ze popsuli sobie portal jakos 3 lata temu blokujac prawie wszystkich uzytkownikow. Pamietam ze pare lat temu tutaj mozna bylo znalesc odpowiedz prawie na kazde pytanie, w glupszy lub ciekawszy sposob. Jak dawalem ogloszenie na MN to mialem spory odzew a teraz nie ma komu pisac czyli tworzyc ciekawych watkow bo odrazu kropka. Ja juz nie daje tu ogloszen bo brak odpowiedzi, lepsze sa FB i inne. Dla nich tylko kasa sie liczy. Male ogloszenie ok 150 kr...troche przesada zwazywszy ze mala ilosc wyswietlen
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok