Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Covid - Norwegia

Czytali temat:
PIOTR LESZCZYK jerzy chojeta Jan Maryjan adam hryciuk mart enty adam ross boj fra oszlo Jakub Haręza wiewiorek KonkoN Wywalone Mam stawiak (2134 niezalogowanych)
1 Post
Norbert91
(Norbert91)
Wiking
Witam mam pozytywny wynik testu na covid. Mam d numer i nie mam lekarza rodzinnego potrzebuje zwolnienie gdzie się udać?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
170 Postów
Stały Bywalec
jeżeli tu pracujesz i masz tylko D nummer to nie masz prawa do stałego lekarza pierwszego kontaktu, w razie potrzeby dzwonisz. ew. idziesz do najbliżej przychodni i zgłaszasz tam potrzebę udania sie do lekarza, każde miasto jest zobowiązane do zapewnienia opieki osobom z D numer
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
bg38 napisał:
jeżeli tu pracujesz i , masz tylko D nummer to nie masz prawa do stałego lekarza pierwszego kontaktuw razie potrzeby dzwonisz. ew. idziesz do najbliżej przychodni i zgłaszasz tam potrzebę udania sie do lekarza, każde miasto jest zobowiązane do zapewnienia opieki osobom z D numer
WIERUTNA BZDURA, przez siedem lat miałem -D- numer i prawie od początku miałem stałego lekarza / fastlege /.
Tylko to trzeba chcieć go mieć, a nie czekać na cud a nuż się uda.

Każdy kto pracuje tutaj legalnie i odprowadza legalne zaliczki podatkowe, w których jest kwota na ubezpieczenie społeczne, ma pełne prawa do świadczeń społecznych i to od pierwszego dnia wpływu na osobiste konto w skacie / urząd skarbowy/.
Dlatego proszę NIE PISAĆ BZDUR!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
170 Postów
Stały Bywalec
kolega Gabryś uważa, że zjadł wszyskie rozumy i poucza osobę, która jest norwegiem od urodzenia i mieszka tu 38 lat, nie słuchaj go bo koleś zmyśla, możesz sobie o tym przeczytać na helsenorge.no, że nie masz prawa do stałego lekarza p.kontaktu (zakładka rett til fastlege)

Personer med D-nummer har ikke rett til fastlege. Følgende grupper med D-nummer har likevel denne retten:
Asylsøkere med D-nummer, og deres familie
NATO-personell med D-nummer, og deres familie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
bg38 napisał:
kolega Gabryś uważa, że zjadł wszyskie rozumy i poucza osobę, która jest norwegiem od urodzenia i mieszka tu 38 lat, nie słuchaj go bo koleś zmyśla, możesz sobie o tym przeczytać na helsenorge.no, że nie masz prawa do stałego lekarza p.kontaktu (zakładka rett til fastlege)
Personer med D-nummer har ikke rett til fastlege. Følgende grupper med D-nummer har likevel denne retten:
Asylsøkere med D-nummer, og deres familie

NATO-personell med D-nummer, og deres familie


E ty Norg z dziada pradziada, znaczy uważasz iż ja, otrzymałem fastlege w 2007 roku NIELEGALNIE!?
Mało tego od 2007 roku posiadam kartę bankomatową ze zdjęciem i numerem personalnym.
Czy na potwierdzenie tego mam tobie i innym przedstawić odpowiednie dokumenty.
Stały numer otrzymałem dopiero w 2014 roku.
Tak jak napisałem wyżej, jak się chce to wszystko można legalnie załatwić i nie trzeba być azylantem lub natowcem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok