Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

wplaty pieniedzy - Norwegia

17 Postów
Paulina d
(Paulina d)
Wiking
witam. czy wie może ktos jak wplacic gotowke przez bankomat w spare bank Nord norge 1 ? nie znam jezyka wiec nie zabardzo wiem jak to zrobic . prosze o pomoc
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
Paulina d napisał:
witam. czy wie może ktos jak wplacic gotowke przez bankomat w spare bank Nord norge 1 ? nie znam jezyka wiec nie zabardzo wiem jak to zrobic . prosze o pomoc
A masz w swojej okolicy, taki właśnie wpłatomat?
Ja, jak do tej pory, nigdzie jeszcze takiego ustrojstwa nie widziałem, a już zwłaszcza ze SpareNN1.
Niemniej operacja jest prosta, wystarczy na spokojnie patrzyć się na wyświetlane graficzne podpowiedzi i nie trzeba znać norweskiego lub angielskiego.

Ewentualnie wejdź na stronę spare i tam oglądnij sobie pomocny filmik, do takich operacji.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Edane
(Edane)
Wiking
Na tej stronie znajdziesz wykaz miejsc gdzie znajdują się innskuddautomater tzn. wpłatomaty
www.sparebank1.no/nb/nord-norge/privat/info/minibanker0.html
Tutaj możesz obejrzeć instrukcję jak wpłacić pieniądze

1. włóż kartę do bankomatu
2. wybierz andre tjenester /inne usługi
3.wybierz innskudd jeśli wpłacasz na własne konto lub wybierz innskudd annen konto, jeśli chcesz wpłacić na inne konto
4. wybierz czy chcesz wpłacić monety / ja - tak , nei -nie
5.umieść pieniądze w otworze, potwierdź przyciskiem ok, automat przyjmuje 100 banknotów jednorazowo
6.potwierdź wpłaconą kwotę naciskając ok
7. odbierz kartę i potwierdzenie
Pieniądze możesz także wpłacić na poczcie w sklepie, maksymalnie 25 000 koron, wystarczy powiedzieć "Jeg ønsker å sette inn penger i bankkontoen".
Powodzenia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok