Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Problem z pracodawcą - Norwegia

1 Post

(pralka)
Wiking
Witam pracuje w Norwegii 14 lat . Od 3 lat w dunskiej firmie,ktora zapewniała mi nocleg. Wczoraj dostałem emila od szefa ze musze opuścić natychmiast lokal czy to jest zgodne z prawem? Bez żadnego wypowiedzenia?dodam ze jestem w tej chwili na chorobowym. Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
pralka napisał:
Witam pracuje w Norwegii 14 lat . Od 3 lat w dunskiej firmie,ktora zapewniała mi nocleg. Wczoraj dostałem emila od szefa ze musze opuścić natychmiast lokal czy to jest zgodne z prawem? Bez żadnego wypowiedzenia?dodam ze jestem w tej chwili na chorobowym. Pozdrawiam To, czy to jest zgodne z prawem, czy też jest niezgodne z tym prawem, to musisz sprawdzić już sam w umowie najmu, którą osobiście i bez przymusu, podpisywałeś w momencie zawierania umowy o pracę.
Umowa najmu, może być osobnym dokumentem, jednak może być też, jednym z punktów umowy głównej o pracę, lub tylko aneksem do umowy głównej o tą pracę.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok