Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Parking-owe miejsce. - Norwegia

3 Posty
Dominika B
(maczarkarma)
Wiking
Hej. Lece do polski na trzy tygodnie zastanawiam się czy ktoś może ewentualnie pomóc w przechowaniu samochodu w Bodo. ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
maczarkarma napisał:
Hej. Lece do polski na trzy tygodnie zastanawiam się czy ktoś może ewentualnie pomóc w przechowaniu samochodu w Bodo. ?Jest taka możliwość, przy "polskim kościele katolickim".
Tam jest nieformalny, jednak bardzo bezpieczny parking, wystarczy jak podjedziesz prędzej do tego kościoła i porozmawiasz z Proboszczem, to polak.
Kościół, znajduje się 15 minut spacerem, od głównego wejścia na terminal lotniska.
Powodzenia.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Dominika B
(maczarkarma)
Wiking
Co łaska? (-;
Czy co łaska 1000 Nok ? (-;
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
maczarkarma napisał:
Co łaska? (-;
Czy co łaska 1000 Nok ? (-;
tym wpisem, spowodowałeś iż w moim mniemaniu, jesteś zwykłym polskim CHAMEM i nic po za tym.
Zanim napisałeś ten głupi komentarz, trzeba było najpierw poszukać w necie tego kościoła i nazwiska gościa, zadzwonić i się spytać, podając problem.
Osobiście, nawet za 3000 nok nie zdecydował bym się na parkowanie twego grata na moim podwórku.
Przy lotnisku, jest płatny parking dla takich " JANUSZY" jak ty.
Wejdź na stronę lotniska i zobacz ile to kosztuje.
I ty jedziesz na Święta Wielkanocne chamidło.
WSTYD i hańba.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
Administracyjne chamstwo krzewi się w najlepsze na tym forum!
Mam pytanie:
- Jaki punkt tego forum, został złamany iż administracyjny CENZOR, SKASOWAŁ normalną dyskusję w tym temacie.

I dziwicie się iż już prawie 95% waszych tematów, to na siłę zamieszczane sztuczne wypociny przez tzw. zespół administracyjny. ŻENADA!
Jeszcze trochę a 100% tematów będziecie sami sobie pisać i odpowiadać na tym forum i nawet, sztuczne wstawki erotycznych ogłoszeń, wam nie pomogą w podbijaniu oglądalności.

Z roku na rok, staczacie się na dno.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
68 Postów
Łukasz Ch
(Ch_norw)
Początkujący
Dzień dobry,
informujemy, że moderacja nie skasowała żadnego postu z tego tematu. Gdyby tak było, to w temacie widniałby wpis "Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu"
Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
Ch_norw napisał:
Dzień dobry,
informujemy, że moderacja nie skasowała żadnego postu z tego tematu. Gdyby tak było, to w temacie widniałby wpis \"Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu\"
Pozdrawiam
Przestań pieprzyć bzdury - TY POLSKI CENZORZE, RODEM Z ZAMIERZCHŁYCH CZASÓW KOMUNISTYCZNEJ POLSKI- i jeszcze bardziej pogrążać to wasze durne forum.
Wierutne bzdury piszesz, nigdy na tym forum nie było takiej informacji, o jakiej piszesz.
Co prawda, nie mam skanów usuniętych wpisów, ponieważ nie jestem aż tak zawzięty, jak wasze administracyjne " CENZORSKIE BIURO NIEWYGODNYCH WPISÓW"
Jednak mogę udowodnić iż skasowaliście dwa moje wpisy w całości.
Jednym z nich, jest temat o spalonych książkach przez KATOLICKI GDAŃSKI KOŚCIÓŁ W GDAŃSKU. O czym pisały prawie wszystkie agencje prasowe na świecie poza waszym forum .
W tej sprawie napisałem dwa tematy które w całości zostały usunięte, bez żadnego wyjaśnienia na moją indywidualną skrzynkę pocztową.
Coraz bardziej pogrążacie się w dno.
Znowu możecie Mnie ZBANOWAĆ, ORAZ ZABLOKOWAĆ MÓJ IP, INTERNETU.
Na dzień dzisiejszy, mam to w odbycie.
Jeszcze jeden raz, skasujecie coś MOJEGO NA TYM FORUM, a upublicznię to na facebooku.
Moja cierpliwość do tego forum, powoli się wyczerpuje.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
30 Postów
paweluanset
(paweluanset)
Nowicjusz
Onty_Ja_Gabriel_3. napisał:
Ch_norw napisał:
Dzień dobry,
informujemy, że moderacja nie skasowała żadnego postu z tego tematu. Gdyby tak było, to w temacie widniałby wpis \\\"Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu\\\"
Pozdrawiam
Przestań pieprzyć bzdury - TY POLSKI CENZORZE, RODEM Z ZAMIERZCHŁYCH CZASÓW KOMUNISTYCZNEJ POLSKI- i jeszcze bardziej pogrążać to wasze durne forum.
Wierutne bzdury piszesz, nigdy na tym forum nie było takiej informacji, o jakiej piszesz.
Co prawda, nie mam skanów usuniętych wpisów, ponieważ nie jestem aż tak zawzięty, jak wasze administracyjne \" CENZORSKIE BIURO NIEWYGODNYCH WPISÓW\"
Jednak mogę udowodnić iż skasowaliście dwa moje wpisy w całości.
Jednym z nich, jest temat o spalonych książkach przez KATOLICKI GDAŃSKI KOŚCIÓŁ W GDAŃSKU. O czym pisały prawie wszystkie agencje prasowe na świecie poza waszym forum .
W tej sprawie napisałem dwa tematy które w całości zostały usunięte, bez żadnego wyjaśnienia na moją indywidualną skrzynkę pocztową.
Coraz bardziej pogrążacie się w dno.
Znowu możecie Mnie ZBANOWAĆ, ORAZ ZABLOKOWAĆ MÓJ IP, INTERNETU.
Na dzień dzisiejszy, mam to w odbycie.
Jeszcze jeden raz, skasujecie coś MOJEGO NA TYM FORUM, a upublicznię to na facebooku.
Moja cierpliwość do tego forum, powoli się wyczerpuje.


a ten jeszcze pijany
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok