Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

7
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Seweryn Szmuc Joanna Kuchnicka mart enty N O boj fra oszlo wojtek1234567 wiewiorek Krys30 Osrtim Mariusz Mariusz Riggman Daniel102 Beniek00 (2849 niezalogowanych)
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
Riggman napisał:
ciekawe jestem kto daje te minusy i plusy...zauwazylem ze jak ja cos pisze na tym forum co jest w rzeczywistosci to dostaje minusy a jak ktos pisze ze sie nie zgadza z jego pomyslunkiem to ma plusy, tak samo Gabriel...moze nie jest zbyt w tym co chcialby powiedziec ale my tutaj mieszkamy, zyjemy i wiemy jak to wszytsko wyglada na prawde
Ja na te wszystkie plusy i minusy, oraz twoje chamskie wpieprzanie się w moje tematy, MAM WYJxxxNE.
I tyle w tym temacie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
1501 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
Riggman napisał:
ciekawe jestem kto daje te minusy i plusy...

Nastepny artysta komentujacy plusy minusy czy cos tam! Co to ma do rzeczy w ogole ??
Jestes ciekaw pisz do administratorow zamiast meczyc tu bule....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
439 Postów
Riggman
(Riggman)
Wyjadacz
Asikhb napisał:
Riggman napisał:
ciekawe jestem kto daje te minusy i plusy...

Nastepny artysta komentujacy plusy minusy czy cos tam! Co to ma do rzeczy w ogole ??
Jestes ciekaw pisz do administratorow zamiast meczyc tu bule....


Ty to raczej w tym temacie to nie zablysnelas zbytnio...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
Riggman napisał:Asikhb napisał:Riggman napisał:ciekawe jestem kto daje te minusy i plusy...Nastepny artysta komentujacy plusy minusy czy cos tam! Co to ma do rzeczy w ogole ??Jestes ciekaw pisz do administratorow zamiast meczyc tu bule....Ty to raczej w tym temacie to nie zablysnelas zbytnio...

Jednak napisała z sensem, którego tobie zawsze brakuje.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
439 Postów
Riggman
(Riggman)
Wyjadacz
Onty_Ja_Gabriel_3. napisał:
Riggman napisał:Asikhb napisał:Riggman napisał:ciekawe jestem kto daje te minusy i plusy...Nastepny artysta komentujacy plusy minusy czy cos tam! Co to ma do rzeczy w ogole ??Jestes ciekaw pisz do administratorow zamiast meczyc tu bule....Ty to raczej w tym temacie to nie zablysnelas zbytnio...
Jednak napisała z sensem, którego tobie zawsze brakuje.

Napisala jedna wielka BZDURE a Ty tez tu nie powinienes komentowac bo masz problemy z prozaicznymi rzeczami jak plac pod auto czy znalezienie pracy po X latach w Norwegii…to jest Gabrys zenujace
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
44 Posty
Sarpis
(Sarpis)
Nowicjusz
Krys30 napisał:
Witam czy ktoś ma lekarza żeby wypisał zwolnienie .zaznaczam że nie mam stałego numer Fødselsnummer

Kazda kommuna jest odpowiedzialna za zapewnienie niezbednej pomocy lekarskiej osoba z D-nummer.
Wydaje mi sie, ze kommunelegekontor albo legevakt jeg odpowiednim miejscem zwrocenia sie o pomoc lekarska, w tym zwolnienie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok