Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czytali temat:
Radoslaw O iksiński igrek piotr mikut mart enty Kamil . N O boj fra oszlo Inspektor Gadget Eugeniusz Węzeł Takatamjakas Arek358 mada1234 (3666 niezalogowanych)
311 Postów

(Riggman)
Stały Bywalec
InspektorGadget napisał:
\"hei, proponuję abyś darował sobie komentowanie wpisów od Riggmana i jemu podobnych, to nie ten poziom\"
Przyznaję rację i dziękuję za informację. Nie znam tu nikogo, więc nie wiem kto jest kim. Zaglądałem czasem wcześniej bez konta i zauważyłem, że jest tu jakaś szajka \"stałych bywalców\", którzy tworzą atmosferę... Wszyscy wiemy jaką. Powoli się nauczę kogo lepiej ignorować. Szkoda, że nie ma tu opcji blokowania użytkowników. Przez to właśnie, że tacy mogą pisać pod każdym postem, wielu ludzi którzy mieliby coś ciekawego do napisania, po prostu woli odpuścić, bo mają niższą tolerancję na takie zachowania.
Pozdrawiam


poto jest forum aby pisac, szkoda ze nie zaczeles udzielac sie przedtym jak 99 % uzytkownikow wywalil moderator przez co ogladalnosc tego portalu spadla prawie do 0.To bylo jakos z 5 lat temu. Ja i boj to zaczynalismy sie udzielac. Tutaj rzadzil Gabriel i Janek i . Oni by cie kolego przezuli i wysxxli.

Apropo pozaru w Drammen gdzie zgineli Polacy...tam byla melina, spali jeden na drugim i chlali jak to Polacy, nie ma co sie dziwic ze skonczylo sie tak
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
170 Postów
Stały Bywalec
hei znowu Riggman, jak wiesz nie komentuję takich wpisów bo nie lubię i nie mam czasu wdawać się w utarczki słowne, tym razem zrobię wyjątek i będzie to mój ostatni wpis w tym temacie. NIE, nie jestem królową angielską i nigdy nią nie będę, za to TY koleś wymyślasz takie BZDURY , że szkoda tylko rodaków, że muszą czytać takie BREDNIE. Jeśli uważasz, że skattepliktig inntekt to po polsku PODATEK to idź to szkoły, do tłumacza, do sąsiada norwega i się RAZ na zawsze naucz, że podatek to po norwesku skatt, skattepliktig inntekt to przychód a alminnelig inntekt to dochód. Masz to informację za DARMO i skorzystaj z tej podpowiedzi i naucz się co te trzy słowa znaczą i czym się różnią. Podpowiem Ci też że zarówno w Polsce jak i w Norwegiii odliczenia od PODATKU prawie nie istnieją (są to naprawdę nieliczne wyjątki, a w Polsce są likwidowane jak np. w tym roku prawo do odliczenia od podatku składki zdrowotnej)
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
InspektorGadget napisał:
\"hei, proponuję abyś darował sobie komentowanie wpisów od Riggmana i jemu podobnych, to nie ten poziom\"
Przyznaję rację i dziękuję za informację. Nie znam tu nikogo, więc nie wiem kto jest kim. Zaglądałem czasem wcześniej bez konta i zauważyłem, że jest tu jakaś szajka \"stałych bywalców\", którzy tworzą atmosferę... Wszyscy wiemy jaką. Powoli się nauczę kogo lepiej ignorować. Szkoda, że nie ma tu opcji blokowania użytkowników. Przez to właśnie, że tacy mogą pisać pod każdym postem, wielu ludzi którzy mieliby coś ciekawego do napisania, po prostu woli odpuścić, bo mają niższą tolerancję na takie zachowania.
Pozdrawiam

Skoro nie znasz, nie wiesz, to nie dworuj młokosie rzucając ocenami na wejściu.
Masz problem z tym, że starsi użytkownicy tu są, a jednocześnie oczekujesz od nich rad?
Logika, to Twoja niedoszła kochanka, której szukasz przy drodze E65
Nadal Pajacu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok