Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Podróże - Norwegia

Czytali temat:
miro kur piotr sciechura Zbigniew Karpinski mart enty boj fra oszlo noregg Onty_Ja_Gabriel_3. ancus Vincent313 (1321 niezalogowanych)
42 Posty
miro kur
(miros)
Nowicjusz
Witam
Chciałbym zaprosić rodzinę na urlop do Norwegii.Jakie procedury muszę zrobić.Żona nie zna języka
Za wszelką pomoc Dzięki
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
....akty urodzeń wszystkich członków rodziny,kserokopie aktów bierzmowań,akt ślubu,kopie aktów urodzeń rodziców żony....z tym do konsulatu Norwegii w Polsce
...w oczekiwaniu na wizy prponuje już zrobić pierwsze szczepienie przeciwko covid19...
...na lotnisku testy
..tyle....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
bojfraoszlo napisał:
....akty urodzeń wszystkich członków rodziny,kserokopie aktów bierzmowań,akt ślubu,kopie aktów urodzeń rodziców żony....z tym do konsulatu Norwegii w Polsce
...w oczekiwaniu na wizy prponuje już zrobić pierwsze szczepienie przeciwko covid19...
...na lotnisku testy
..tyle....

A mówili, pisali tu kiedyś iż to ja jestem, ten wredny i odpowiadam na pytania po chamsku.
A tu proszę proszę, okociło się.
Jednak ja ciebie rozumiem, trudno jest tysięczny raz pisać następnemu gimbusowi z trzepaka iże wystarczy zajrzeć na odpowiednią stronę konsulatu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
napisał:
bojfraoszlo napisał:
....akty urodzeń wszystkich członków rodziny,kserokopie aktów bierzmowań,akt ślubu,kopie aktów urodzeń rodziców żony....z tym do konsulatu Norwegii w Polsce
...w oczekiwaniu na wizy prponuje już zrobić pierwsze szczepienie przeciwko covid19...
...na lotnisku testy
..tyle....

A mówili, pisali tu kiedyś iż to ja jestem, ten wredny i odpowiadam na pytania po chamsku.
A tu proszę proszę, okociło się.
Jednak ja ciebie rozumiem, trudno jest tysięczny raz pisać następnemu gimbusowi z trzepaka iże wystarczy zajrzeć na odpowiednią stronę konsulatu.



...ty jeden tylko zrozumiałeś szydere...
...mam nadzieje ,że chłop nie był już u proboszcza po ten akt bierzmowania....-
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
bojfraoszlo napisał:...ty jeden tylko zrozumiałeś szydere...
...mam nadzieje ,że chłop nie był już u proboszcza po ten akt bierzmowania....-
No chłopina nie, bo jest tu w Norge, jednak kobiecina kto wie, może już pukała w dolny róg sukienki farorza.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok