Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

NAV - Norwegia

Czytali temat:
Radoslaw O Jan Maryjan zbigniew fiecko Zbigniew Karpinski mart enty Kasia K boj fra oszlo noregg Onty_Ja_Gabriel_3. PawelChac (1781 niezalogowanych)
3 Posty
zbigniew fiecko
(zbychf11)
Wiking
CO MAM ROBIĆ MIAŁEM ZASIŁEK Z NAVU WPISYWAŁŁEM MAŁO GODZIN PRZY ZEZNANIU PODATKOWYM WYSZŁO NA JAW BĘDE MUSIAŁ ZWRUCIĆ IENIĄDZE CZY UCIEKAĆ DO POLSKI
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -9  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
....spal sie ze wstydu!
...po pierwsze ,że jesteś oszustem
...po drugie,że oczekujesz tutaj na forum jakieś pomocy...nie zasługujesz na nią...nie jesteś osobą pokrzywdzoną,nie jesteś ofiarą...no chyba ,że ofiarą losu!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
bojfraoszlo napisał:
....spal sie ze wstydu!
...po pierwsze ,że jesteś oszustem
...po drugie,że oczekujesz tutaj na forum jakieś pomocy...nie zasługujesz na nią...nie jesteś osobą pokrzywdzoną,nie jesteś ofiarą...no chyba ,że ofiarą losu!

Ja do tej wypowiedzi dopiszę iż to nie jest oszustwo, tylko jawne i wykalkulowane złodziejstwo.
Co do gościa który zadał trafne pytanie, co prawda po czasie, jak zwykle i zgodnie z powiedzeniem iż każdy polak mądry jest tylko po tym, jak go spotka "nieszczęście" zasłużona kara.
Jak jesteś młody i odłożyłeś na tej kradzieży duuużo kasy, ucieczka z Norge jest możliwa pod warunkiem iż zmienisz nazwisko i inne dane osobowe.
Inaczej i tak prędzej czy później trafisz w łapy policji skarbowej.
Pamiętaj iż Norwegia i polandia mają podpisaną umowę o ściganiu przestępców skarbowych. Czyli do końca swoich dni będziesz musiał robić na dziko.
Najlepiej moim zdaniem jest czekać na oficjalne informacje z NAV i zaakceptować ich wyrok.
Jak się zgodzisz w całości, to może nie trafisz do Norweskiego Sanatorium dla Przestępców, jednak będziesz musiał pracować i spłacać.
I wątpię w to iż przy następnym bezrobotnym nawet nie z twojej winy, otrzymasz jakiś zasiłek, bez Bardzo Szczegółowego Sprawdzenia nawet twoich dziurawych skarpetek.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok