Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Jak to załatwić - Norwegia

Czytali temat:
Radoslaw O Jan Maryjan Zbigniew Karpinski mart enty Kasia K boj fra oszlo Onty_Ja_Gabriel_3. Maciej Trzcinski Jolka57 Eryk Kołodziejski (2029 niezalogowanych)
1 Post
SebastianOstrowiec
(SebastianOstrowiec)
Wiking
Witam mam taki problem mialem wypadek w pracy jak to jest koszty leczenia z szpitala ja ponoszę czy pracodawca? Pracodawca nawet za 2 tygodnie zwolnienia nie zapłacił co robić?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...domyślam się,że protokołu powypadkowego też nie było...
...zwolnienie lekarskie posiadasz?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
311 Postów

(Riggman)
Stały Bywalec
musicie razem wypelnic wniosek o YRKESKADE ii wyslac to do navu.to jest wniosek o wypadek przy pracy. trza czekas ok 3 tyg i przychodzi decyzja, jak masz pozytywna to cale leczenie plus przyszle odszkodowanie bedziesz mial za darmo. Generalnie to jest temat rzeka bo sam to przechodzilem i bylem 1,5 roku na zwolnieniu i AAP do tego. Pisz na pric jak bedziesz chcial pomocy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
170 Postów
Stały Bywalec
zgodnie z prawem to pracodawca ma obowiązek zgłosić i złożyć odpowiedni wniosek do NAV. Jeśli tego nie zrobił to możesz sam taki wniosek złożyć..znajdziesz je na stronie NAV..jest ich 5 (różne rodzaje) wybierz odpowiedni. Zakładam że dot. to umowy o pracę. Osoby z własną działalnością muszą mieć odrębną umowę.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
..napisze krótko w punktac
1. powinien być spisany protokół,jeżeli tego nie było to pracodawca jest oszustem
2.w szpitalu prosisz o zwolnienie lekarskie
3.za całe leczenie nic nie płacisz,pokrywa to twoje ubezpieczenie,ktore opłaca pracodawca
4.za pierwsze 16 dni zwolnienia płaci pracodawca potem NAV
5.protokół powypadkowy jest potrzebny do wniosku o odszkodowanie
5. Ps. co powiedziałeś w szpitalu,bo napewno przeprowadzono wywiad...?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1654 Posty
Kasia K
(KasiaKacz) Online
Maniak
SebastianOstrowiec napisał:
Witam mam taki problem mialem wypadek w pracy jak to jest koszty leczenia z szpitala ja ponoszę czy pracodawca? Pracodawca nawet za 2 tygodnie zwolnienia nie zapłacił co robić?

Witam, tutaj zapytaj: www.mojanorwegia.pl/odszkodowanie-za-wypadek-w-pracy-norwegia

Specjalizują się w wypadkach przy pracy. Powodzenia!
Zgłoś wpis


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok