Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Pomoc - Norwegia

1 Post
Piotr Nawrocki
(PiotrNawrocki)
Wiking
Witam mam pytanie mam konto w dnb ale nie mam karty i nie mogę wykonać żadnej transakcji a kasa jest w depozycie w dnb jak mogę ją odebrać w Polsce czy muszę lecieć do norge bardzo proszę o pomoc
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Jacek X
(BrunoJ)
Wiking
Nie możesz po prostu przelać on-line na konto w Polsce?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
250 Postów
noregg
(noregg)
Stały Bywalec
W sumie nie bardzo wiadomo o co Tobie chodzi.To twoje konto czy jak?Bo tam piszesz o jakims depozycie. A jak Twoje to faktycznie masz problem i raczej nikt Tobie nic tu nie poradzi.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
101 Postów
Monika Grzybowska
(MonikaGrzybowska)
Początkujący
Teraz dnb dla osob z dnumerem nie wydaje kart..nie wiem jak jest w innych bankach.. Dostep masz online ale przelewu do polski tez nie zrobisz.. Tak dziala w obecnej chwili ten bank.. Złodzieje.. Nie wiem co zrobic w tej sytuacji ale ja bym probowala zalozyc konto online w westerunion i sobie samej wyslac.. Albo komus znajomemu z norweskim kontem i stalym numerem wyslac zeby ci odeslal..bo jak nie to tylko lotnisko i bankomat
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
59 Postów
Radoslaw .
(raddek)
Nowicjusz
MonikaGrzybowska napisał:
Teraz dnb dla osob z dnumerem nie wydaje kart..nie wiem jak jest w innych bankach.. Dostep masz online ale przelewu do polski tez nie zrobisz.. jezeli nie wiesz to nie pisz bzdur i nie wprowadzaj innych w blad. Karty sa normalnie wydawane, przelewy zagraniczne trzeba aktywowac po otwarciu konta.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
101 Postów
Monika Grzybowska
(MonikaGrzybowska)
Początkujący
Ty nie pisz jak nie masz pojecia o czym mowisz.. 2 tygodnie temu byłam z dziewczyną otworzyc konto w dnb i jasno nam powiedziano ze od stycznia osoby ktore mają d numer nie dostają karty.. Zadzwonilam na infolinie do dnb i powiedziano mi to samo.. Co do przelewow sie zgodze bo trzeba je odblokowac ale po pierwsze jak jestes w polsce a po drugie jak nie znasz jezyka to życze powodzenia bo niewiele załatwisz
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
59 Postów
Radoslaw .
(raddek)
Nowicjusz
Otwieram 3, 4 konta tygodniowo polakom i jakos nikt nie ma problemu z otwarciem. Wszyscy maja dnumber wiec jezeli nie mozesz sobie poradzic to napisz na PW to zloze Ci aplikacje o otwarcie konta z karta Visa itp. Otwarcie konta trwa ok 4-6 tygodni jezeli nie posiadasz stalego numeru
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
101 Postów
Monika Grzybowska
(MonikaGrzybowska)
Początkujący
Oczywiscie ze nikt nie ma problemow z otwarciem.. W tej chwili jest to bardzo ułatwione.. otwierają konta w 2-3 tygodnie czasem szybciej i nie musisz miec zadnych dokumentow oprocz paszportu.. Wczesniej bylo trzeba umowe o prace i rejestracje z policji i faktycznie trzeba bylo czekac 6 tygodni.. Ale wczesniej dawali karty do konta teraz w dnb nie dają.. To tyle na temat zmian przy zakladaniu konta.. Ale dla pewnosci jeszcze zadzwonie i spytam czy znowu sie cos nie zmieniło
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok