Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
Marecki18 napisał:
Czy przysługuje mi prawo do obrońcy i adwokata. Zadałem proste pytanie, czym się różni obrońca od adwokata.
Gdzie zdaniem administracji, złamałem regulamin forum zadając to pytanie, skoro moje pytanie zostało ORDYNARNIE USUNIĘTE.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
34 Posty
KonkoN
(KonkoN)
Nowicjusz
poniewaz jestes tak zaawansowanym uzytkownikiem, ze system automatycznie usuwa co trzeci Twoj post
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
109 Postów
Jan Henryk Wachala
(JanHenryk)
Początkujący
Adwokat jest oficjalnym przedstawicielem, urzędowym. Zna prawo bo je studiował i zazwyczaj ma praktykę w sądach, zwykłe jeszcze z czasów studiów. Umie się po nich poruszać. Wie kiedy się sprzeciwić, kiedy złożyć wniosek czy jskiego pozwać świadka. Zazwyczaj był najpierw radcą prawnym, dopiero potem adwokatem. Obrońcą możesz być sam, szwagier, stryjek, wójek, ciotka, babcia, sąsiad i każda inna osoba wskazana przez ciebie jako obrońca. Może to być też wynajęty adwokat.
Każda z tych form wymaga twojego pełnomocnictwa..
Jeżeli jednak przy policji wydmuchałeś promile to raczej nikt nie będzie słuchał twoich mocodawców.
Oprócz wzmianek o których pisałem wcześniej.

Ale te zawsze możesz powiedzieć policji sam.
Innymi słowy, musisz mieć naprawdę mocne powody aby nie poddać się karze.
Nie życzę powodzenia ale wspòłczuję osobom które straciły bliskich przez pijanych kierowców.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok