Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Przeprowadzka - Norwegia

Czytali temat:
MultiNOR Konsultant Kasia K Miroman Monika Grzybowska sunhope Onty_Ja_Gabriel_3. John39 (1192 niezalogowanych)
25 Postów
John39
(John39)
Wiking
Witam.
Wie ktos jak adres zmienic po przeprowadzce?Chodzi a to na alltin.no jak to sie tam zmienia.
Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
101 Postów
Monika Grzybowska
(MonikaGrzybowska)
Początkujący
To zależy czy masz nr personalny czy dnumer..jeśli personalny na stronie skattu bo oni prowadzą rejestr ludnosci..jest tam zakładka zgłoś przeprowadzke..zostanie wtedy zmieniony w rejestrze ludności i automatycznie wszędzie ci się pozmienia..jeśli masz dnumer to osobiście w skatteetaten..gdyż opcja pierwsza dla osób z dnumerem jest niedostepna
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
25 Postów
John39
(John39)
Wiking
Ok dzieki. Zapomniałem dodać ze mam nr personalny.

Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
napisał:
To zależy czy masz nr personalny czy dnumer..jeśli personalny na stronie skattu bo oni prowadzą rejestr ludnosci..jest tam zakładka zgłoś przeprowadzke..zostanie wtedy zmieniony w rejestrze ludności i automatycznie wszędzie ci się pozmienia..jeśli masz dnumer to osobiście w skatteetaten..gdyż opcja pierwsza dla osób z dnumerem jest niedostepna
Co za herezja!
Przecież -D- Numer, to też jest Numer Personalny, tyle, że tymczasowy, który można posiadać i do śmierci, nie ma konieczności zmiany na stały Numer Personalny.
-F- numer, to Numer Personalny tyle że stały i tylko taka jest różnica między tymi numerami.
To dokładnie tak samo, jak w polandi z numerem PESEL jest pesel tymczasowy i jest też stały pesel.
W szczegóły z peselem nie wnikam.
Ech idem spać. z D-numerem, może jak siem zbudzem będzie już F-numer.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok