Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

reklama | kup tutaj »

Mandat za parking pod Kwi za motocykl Sandvika - Norwegia

3 Posty
Pawel OOOOOOOOOO
(pawelo1402)
Wiking
Ludzie!!!!!!!

Czy dostał ktoś wcześniej mandat za parkowanie motocyklem pod sklepem????
Dziś właśnie zdarzył się chyba precedens w kwestii opłat za parking pod Kiwi MOTOCYKLEM.
Dostałem 300nok za brak biletu. Żółty świstek zawiązał mi Pan Łapacz parkingowy Andre M. do lusterka. Wpisał nr rej. i w rodzaj pojazdy - "PERSONBIL"
Yamaha-Personbil.
Pewnie mogłem bilecik, też jego zdaniem, przywiązać do lusterka tylko te bilety takie małe. Nie ma jak przywiązać.
A tak poważnie.
Co sądzicie o tym zdarzeniu.
PŁACIĆ??????

Portal dla Polaków w Norwegii - MojaNorwegia.pl Portal informacyjny społeczności Polaków w Norwegii. Znajdziesz tu informacje, ogłoszenia i oferty pracy w Norwegii. www.mojanorwegia.pl
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...gdzie zaparkowales pojazd?
...czy nie na miejscu parkingowym dla aut?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Pawel OOOOOOOOOO
(pawelo1402)
Wiking
Innych miejsc tam nie ma
Sugerujesz ze nie moge stac na parkingu?
bo tylko dla aut?
to jakies dziwne troche
wiesz o jakichs przepisach ktore by to regulowaly?

Niedlugo boomstasjony bedziemy placic od motorow skuterow
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
101 Postów
Monika Grzybowska
(MonikaGrzybowska)
Początkujący
Zajełeś płatne miejsce parkingowe więc musisz zapłacić..nie rozumiem w czym rzecz.. mój samochód zajmuje 1 miejsce parkingowe i musze zapłacić 20 NOK.. twój motocykl zajmuje 1 miejsce parkingowe więc też musisz zapłacić. . Dlaczego niby ja musze za swoje miejsce płacić a ty nie? Bo ty zajmiesz połowę miejsca? I co z tego skoro nikt go nie wykorzysta skoro na nim stoisz.. oczywiście ze masz prawo stac na miejscu parkingowym dla aut..pytanie dlaczego sądzisz że jako jedyny nie musisz za to płacić? I tutaj wyjątkowo popieram pana który cię ukarał.. dziwne ze jednym z powodów dla którego nie kupiłeś biletu parkingowego jest fakt ze według ciebie nie ma gdzie go wsadzić hahaha..ale się uśmiałam..ze ci parę koron było szkoda to rozumiem..głupie myślenie ze zaoszczędzisz tutaj 10 koron tam 20 itd.. no to teraz masz 300..i po oszczednosci
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
51 Postów
tomasz k
(tomask)
Nowicjusz
Oni dają mandaty Polskim kierowcom bez powodu , często bezmyślnie wiedząc , że i tak nikt tego nie płaci.Sam mialem taka sytuacje jak mi chcial wydrukowac na stacji ale akurat wychodzilem i zje.... go porzadnie.Burak zrobil sie czerwony i uciekl.Ja wyrzucam do kosza albo wkladam norkom za wycieraczke.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
norbert statkiewicz
(norberrt78)
Wiking
Zapłać trzy stówy i przestań tu przynudzać.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
51 Postów
tomasz k
(tomask)
Nowicjusz
Ma prawo się odwołać.Jak był na Polskich to nic nie przyjdzie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
101 Postów
Monika Grzybowska
(MonikaGrzybowska)
Początkujący
tomask napisał:
Ma prawo się odwołać.Jak był na Polskich to nic nie przyjdzie.
Niestety to nie prawda.. nawet opłaty za bramki przychodzą..długo bo długo ale jednak..wiem z własnego doświadczenia.. od czego się odwoływać? Na jakiej podstawie? Eh..zapłać 300 koron i ciesz się ze nie 800 jak ja..bilecik mi się skończył 10 minut się spóźniłam masakra hehe
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
51 Postów
tomasz k
(tomask)
Nowicjusz
Norwegia nie ma podpisanej z Polską , żadnej umowy o ściągalność długów więc nawet jak przyjdzie do Polski to nic nie warte.Musieli by wysylac listem poleconym a nie zwykłym jak to robią.Pozatym jak motor stał prawidlowo to moze
sie odwolac.Jak chce to niech płaci , bedzie na kolejne bramki...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...hmmm?
...jezeli parkingowy przypial ci ten mandat do lusterka
...to dlaczego ty tego nie zrobiles?
..da sie jednak
...tym bardziej ze pod Kiwi jest darmowy parking,tylko bilet czeba ..przykleic
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok