Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
640 Postów
mart enty
(bodys)
Wyjadacz
Im wiecej bedziecie karmic trolla, tym wiecej bedzie pisal tych bzdur zasmiecajac forum i sprawial sobie radosc. Wystarczy zwykla cisza.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
zapasniktomasz@gmail.com
(zapasniktomasz@gmail.com)
Wiking
a co to za praca ? ja wyciągam max 28000 brutto
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
Modest89
(Modest89)
Wiking
Kierownik laboratorium chemicznego.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
371 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.) Online
Stały Bywalec
Modest89 napisał:
Kierownik laboratorium chemicznego. Na takich stanowiskach, zarobek nie jest miesięczny a roczny i zawsze podawany jest BRUTTO , a nie do ręki.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-2  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
Modest89
(Modest89)
Wiking
Napisałem brutto. około 480-490 tys. NOK rocznie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
371 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
Stały Bywalec
Modest89 napisał:
Napisałem brutto. około 480-490 tys. NOK rocznie
To akurat, taka sobie stawka na podobnym stanowisku, dla nowo przyjętego i to bez doświadczenia w Norwegi.
Popracujesz rok sprawdzisz się, to może dostaniesz podwyżkę.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-3  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
Modest89
(Modest89)
Wiking
Tego się spodziewałem - ale w Polsce na rynku i tak nie ma choćby takiej pracy...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
371 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
Stały Bywalec
Modest89 napisał:
Tego się spodziewałem - ale w Polsce na rynku i tak nie ma choćby takiej pracy... He che He, człowieku! o czym ty piszesz, nawet gdyby z tego brutto, zabrano tobie 32% bez żadnych odpisów to i tak pozostaje na rękę 320 tys. gdybyś z tego przejadł nawet i połowę to pozostaje na 160 tysięcy, na szpan w polandi co daje po 0,4 zł/nok 64 tysiące złotych .
Gdzie ty w polandi, zarobisz tyle, by na czysto, odłożyć na konto, po ponad PIĘĆ TYSIĘCY ZŁOTYCH !!. miesięcznie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
Modest89
(Modest89)
Wiking
Niestety jeszcze koszt mieszkania. Przyszły pracodawca polecał mi Hybel.no, a tam mieszkania około 50m2 po 13-15 tys. NOK. Zależy mi na mieszkaniu z parkingiem i bez współdzielenia z nikim. To daje rocznie około 180 tys. NOK plus kaucja, wiec zostanie mi na życie dla całej rodziny około 180 tys. NOK na rok - pytanie czy wystarczy, aby się względnie utrzymać?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
371 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
Stały Bywalec
Modest89 napisał:
Niestety jeszcze koszt mieszkania. Przyszły pracodawca polecał mi Hybel.no, a tam mieszkania około 50m2 po 13-15 tys. NOK. Zależy mi na mieszkaniu z parkingiem i bez współdzielenia z nikim. To daje rocznie około 180 tys. NOK plus kaucja, wiec zostanie mi na życie dla całej rodziny około 180 tys. NOK na rok - pytanie czy wystarczy, aby się względnie utrzymać? E tam 50m2 weź na początek 100m2 lub 150m2 i zasmażkę.
Co siem będziesz szczypał.
Uważam iż ten twój temat, to zwykła podpucha spreparowana przez administrację do podbijania oglądalności i kliknięć.
Z mojej strony dziękuję i żegnam ozięble.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-3  
Odpowiedz   Cytuj

Bliżej nas