Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

7
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Karol S Paweł Kwiatkowski Mariusz Kucharski Ewe Wu edward stan (6187 niezalogowanych)
8929 Postów
Maniak
barbara67 napisał:Gabrielu , napisales : SKORO Prezydent z Małżonka na WAWEL to i POZOSTALI RÓWNIEŻ...
Prosze cie nie badz dziecinnym ... w koncu rozumiesz, ze ci ludzie roznili sie ranga spoleczna
Swiat ze swoimi podzialami spolecznymi nie jest sprawiediwy . ale moze to i lepiej
Ja np. nie chcialabym byc pochowana na Wawelu ...
NIE JESTEM DZIECINNYM... , MYŚLĘ REALNIE I TRZEŹWO...i bez zakłamania...
DLA MNIE WIĘKSZĄ RANGĄ SPOŁECZNĄ PRZEDSTAWIA OSTATNI PREZYDENT NA OBCZYŹNIE Pan KACZOROWSKI ....Który też tam zginął i to nie z własnej winy.... też w samolocie jak SIKORSKI...!!!...
Niż Pan Kaczyński z Małżonką ...
A tak jak napisano POWYŻEJ ...JEST TAJEMNICĄ POLISZYNELA.... , że za lądowanie na tym konkretnym lotnisku i w tych konkretnych warunkach... i pod silną presją na pilotach ...
...ODPOWIEDZIALNY JEST TYLKO I WYŁĄCZNIE PAN PREZYDENT KACZYŃSKI....
...TYM SAMYM TO ON ODPOWIADA ZA ŚMIERĆ SWOJĄ I POZOSTAŁYCH UCZESTNIKÓW TEGO LOTU....

W jednej z relacji na gorąco ..TAK WŁAŚNIE powiedział rosyjski pracownik wieży kontrolnej /słyszałem tą wypowiedź i powtarzałem sobie parę razy by dokładnie zrozumieć słowa rosyjskie/..."" ...ja wiem co robię ...mam swojego przełożonego który nakazuje mnie tutaj lądować i tyle...""... .
Ciekawe nieprawdaż...?
Dlatego tak szybko chcą Go pochować na Wawelu....
a jeszcze większy będzie wstyd jak GO stamtąd będą USUWAĆ...
I TAK PRAWDA WYJDZIE NA WIERZCH tego nie da się ukryć i zatuszować jak w GRUZJI....!!! .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1434 Posty

(gama28)
Maniak
Fiona ja z tego wcale nie muszę wybrnąć, bo to tylko moje domysły i nie jestem dziennikarzem, który nakręca nimi Naród w TV. Takie są moje odczucia, a jaka jest prawda, to się okaże, wyroku tu nie wydałam.
Jak już pisałam odczuwam osobistą wdzięczność do Lecha Kaczyńskiego, bo dzięki niemu jestem w Norwegii. Miesiąc po tym jak został Prezydentem spakowaliśmy się i wyjechaliśmy i była to najlepsza decyzja w naszym życiu!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Fiona66)
Wiking
gabriel napisał:
lądowanie na tym konkretnym lotnisku i w tych konkretnych warunkach... i pod silną presją na pilotach ...
.ODPOWIEDZIALNY JEST TYLKO I WYŁĄCZNIE PAN PREZYDENT KACZYŃSKI....
...TYM SAMYM TO ON ODPOWIADA ZA ŚMIERĆ SWOJĄ I POZOSTAŁYCH UCZESTNIKÓW TEGO LOTU....


caly swiat chyli czola przed gabrielem za oficjalne podanie przyczyny tragedii samolotu rzadowego w Smolensku......

myslam, ze widzialam juz rekord tumanstwa, a tu prosze niespodzianka
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1371 Postów
Barbara H
(barbara67)
Maniak
Do dyskusji na temat teori wypadku zapraszam na strone " Prezydent Polski ..."

A tak nawiasem mowiac : Ja stawiam na Marsianinow
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Fiona66)
Wiking
a ja bym raczej stawiala na rozum i wyniki wszelkich ekspertyz, a na to niestety trzeba jeszcze troche poczekac.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
Fiona66 napisał:...myslam, ze widzialam juz rekord tumanstwa, a tu prosze niespodzianka...

...WIESZ W OGÓLNEJ DYSKUSJI POMIĘDZY STRONAMI...

jeżeli jedna z Nich niema argumentu do dalszej... LOGICZNEJ... dyskusji zawsze stara się zmienić tok tej dyskusji

PRZEZ DOMNIEMANĄ OBRAZĘ OSOBISTĄ OPONENTA ....

I TY TO WŁAŚNIE ZROBIŁAŚ....

...POWINNAŚ JUŻ WIĘCEJ NIE ZABIERAĆ GŁOSU W ŻADNEJ DYSKUSJI NA TYM FORUM...

...bo znowu nerwowo nie wytrzymasz....
z braku ogólnodostępnych wiadomości w internecie ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1635 Postów
Maniak
gama28 napisał:
Chciałabym podzielić się kilkoma moimi spostrzeżeniami na ten temat. Bardzo nie chciałam pisać niczego nieprzychylnego, ale nie mogę tego uniknąć, ponieważ według tego co pisze prasa zagraniczna, a o czym milczy polska decyzja o lądowaniu należała do Kaczyńskiego. Jeśli jest tak naprawdę (ciekawe ile nagrań z czarnych skrzynek ujawnią?) to w tym świetle Lech Kaczyński nie dość, że nie jest bohaterem, ale sporo ludzi, rodzin i obywateli może poczuć żal, że z powodu jego bezmyślności straciliśmy wielu, których niejednokrotnie szanowaliśmy bardziej niż Pana Prezydenta. Przez jedną decyzję mogliśmy stracić stabilność Państwa. Kaczyński generalnie przez dziennikarzy nielubiany jest teraz gloryfikowany. Ciekawe jak dziennikarze wybrną z całej sytuacji, jeśli domysły o rozkazie lądowania wydanym przez Kaczyńskiego okażą się prawdą? Obawiam się też, że może i zostanie pochowany na Wawelu, ale pewnie wkrótce i tak przeniesiony w inne miejsce z powodu protestów. Ja osobiście jestem w szoku po tej tragedii, ale dlatego, ze zginęli tam po prostu ludzie, w tym tacy, których naprawdę szanowałam. O LK dość szybko zapomniałam.



masz racje. Zaraz po ogloszeniu katastrofy ogladalem TV Russija24 i 2 godziny po katastrofie ruski mowili ze Kaczynski kazal pilotowi ladowac pomimo rekomendacji ladowania na innym lotnisku, i podobno jest to nagrane jak pilot mowi do wiezy ze musi sluchac Prezydenta bo to jest jego szef....ciekawe czy to kiedykolwiek powtorza...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty
Anglia KoŁ
(nowa_26)
Wiking
Moje odczucia w tej kwestii są następujące: uważam, że nawet jeśli to pewne, że na rozkaz Prezydenta Kaczyńskiego Pilot lądował, to pewnie polskie media utają, tą być może, "prawdę".
ŻENUJĄCE, JEŚLI TO NA PRAWDĘ, TAK SIĘ STAŁO!!!!

Tak nawiasem mówiąc: To wszędzie trąbią, że decyzję o lądowaniu podejmuje tylko i wyłącznie dowódca.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1371 Postów
Barbara H
(barbara67)
Maniak
A tak na serio to mam przeczucie, ze odpowiedz na pytanie : dlaczego i kto zawinil nie jest taka prosta i oczywista - i jak juz wspomnialam my maluccy i tak nie poznamy calej prawdy
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Fiona66)
Wiking
barbara67 napisał:
A tak na serio to mam przeczucie, ze odpowiedz na pytanie : dlaczego i kto zawinil nie jest taka prosta i oczywista - i jak juz wspomnialam my maluccy i tak nie poznamy calej prawdy

tu na forum takich nie ma
tu sami eksperci od katastrof, a jeszcze jak ruskie cos powiedzialy, to juz wiedza ekspertow siegnela zenitu
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok