Witam. Po ile inkasso z gothia sprawa robi się poważna?? I zaczynaja dzwonić... jak z nimi się dogadac? I czy moga sciagac zadluzenie z pensji I skontaktować się z pracodawca ? Proszę o odpowiedz jak ktos coś wie
7 Lat, 5 Miesięcy temu
1 NOK
Czy wiesz, że osoby, które wynajmują mieszkanie w Norwegii też powinny je ubezpieczyć? Właściciel mieszkania ubezpiecza tylko budynek, ale wartościowe przedmioty powinieneś ubezpieczyć we własnym zakresie! Telewizor, kamera, aparat fotograficzny, biżuteria, komputer czy tablet - ubezpieczenie takich przedmiotów na wypadek kradzieży czy zniszczenia należy do obowiązku osoby wynajmującej. Kliknij tutaj i dowiedz się ile będzie kosztować ubezpieczenie Twojego majątku. Masz pytanie? Zadzwoń: + 47 21 956 392