Witam.Jestem od pewnego czasu na zwolnieniu lekarskim i chcialbym pojechac do Polski.
Pytanie brzmi czy musze to zglaszac do nav ?
Pozdrawiam
Pytanie brzmi czy musze to zglaszac do nav ?
Pozdrawiam
1 NOK
POSZUKIWANI WYKWALIFIKOWANI CIESLE KONSTRUKCYJNI/STAVANGER BUDOWA DOMU * STAWKA 290 KR /H, WYPŁATA 2 X W MIESIĄCU * MOŻLIWOŚĆ PRACY 54 H TYGODNIOWO * DODATEK DZIENNY 250 KR * PROJEKT WSTĘPNIE DO KOŃCA ROKU 2026 * ZAPEWNIONE ZAKWATEROWANIE W CENIE 500 KR/TYDZIEŃ KONTAKT: AGNIESZKA 571325410 aga@consentra.no