Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

sykepenger - Norwegia

23 Posty
Syla3
(Syla3)
Wiking
Witam! Otrzymałam decyzję z Nav, że mi wypłacą za zalegle chorobowe. Decyzję otrzymałem 11 a na decyzji na temam wypłaty jest tak napisane" Utbetaling skjer på bakgrunn av innsendt krav om sykepenger
(sykmeldingsblanketten del D)."Dodam,że zwolnienia były wystawiane przez poskiego lekarza. Pytanie na co nav czeka z wypłatą? na moim zwolnieniu nie ma części D...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
277 Postów
Nigdy nie mialem zwolnienia z Polski ale tak sobie mysle, ze warto zalogowac sie na swoje konto Helfo - moze juz tam wpisali to zwolnienie i jest mozliwosc wypelnienia czesci D.
Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
106 Postów

(torsdag4)
Początkujący
Syla3 napisał:
Witam! Otrzymałam decyzję z Nav, że mi wypłacą za zalegle chorobowe. Decyzję otrzymałem 11 a na decyzji na temam wypłaty jest tak napisane\" Utbetaling skjer på bakgrunn av innsendt krav om sykepenger
(sykmeldingsblanketten del D).\"Dodam,że zwolnienia były wystawiane przez poskiego lekarza. Pytanie na co nav czeka z wypłatą? na moim zwolnieniu nie ma części D...


jak to na co...jak dostanie wszytkie wymagane papiery...masz to przeciez napisane po norwesku
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
23 Posty
Syla3
(Syla3)
Wiking
tak, tylko już nic nie żądają, to co chcieli to dostali i wystosowali decyzję...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
Syla3 napisał:
tak, tylko już nic nie żądają, to co chcieli to dostali i wystosowali decyzję...

...blankiet D w ktorym musisz wypenic jaki jest twoj stosunek pracy
...jest tam dołaczony specjalny formularz do wypełnienia
...np czy pracujesz na 100,90,50 %
...i kilka dodatkowuch putan i podis z datą
...czy załączyłas to?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
23 Posty
Syla3
(Syla3)
Wiking
nie załączyłam tego, ponieważ nie wiedziałam skąd go wziąć. Zwolnienie wysyłałam z Polski i potem jeszcze przez zus druk e 115. Diagnoza i itd przetłumaczona przez tłumacza, wniosek o utzrymanie pieniędzy za granicą , wszystko co pisali im dostarczałam a o tym druku nic nie wspomnieli wcześniej
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
150 Postów

(slawekg83)
Stały Bywalec
Zaloguj się na NAV i zobacz czy nie masz tego do wypełnienia . Właśnie to wypełniałem po skończonym chorobowym , tylko zwolnienie było Norweskie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
150 Postów

(slawekg83)
Stały Bywalec
Zaloguj się na Nav i zobacz czy tego nie masz do wypełnienia . Ja podobne właśnie wypełniałem po skończonym chorobowym
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
23 Posty
Syla3
(Syla3)
Wiking
Dziękuję ,ale nie ma. Nic pozostaje tylko dzwonić, bo na maila nie udzielają odpowiedzi.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
150 Postów

(slawekg83)
Stały Bywalec
na stronie po zalogowaniu możesz zadać pytanie i opisać problem
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok