Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Uważajcie na osoby, które rekrutują do pracy w Norwegii. - Norwegia

35 Postów

(gregorb80)
Nowicjusz
Witam serdecznie wszystkich jakiś czas temu aplikowałem do firmy ALL 10 Bemanning AS jako elektryk na projekt huty żelaza w Haugesund. Ale niestety jedna z pracownic zajmujących się rekrutacją w tej firmie nie jaka Pani Aleksandra. M z oddziału w Stavanger jest tak bardzo zaangażowana i ma takie fachowe podejście do procesu mojej rekrutacji ze zamiast z rekrutować mnie do pracy na projekcie to bardzo mocno pomogła mi stracić pracę u poprzedniego pracodawcy , oraz przez tą Panią straciłem mieszkanie, które wynajmowałem, a także straciłem sporo czasu i sporo pieniędzy na bilety promowy oraz próby telefonicznego nawiązania kontaktu z ta Panią. Jednak ta Pani nie ma sobie nic do zarzucenia i nawet nie ma cywilnej odwagi powiedzieć przepraszam. Inne osoby przepraszają w jej imieniu za jej błędy. Osobiście nic nie mam do firmy All10 bemanning jednak uważajcie na tą jedną konkretną osobę bo może was spotkać to samo co i mnie. Pozdrawiam serdecznie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów

(vikingnorge)
Wiking
uwazaj na polki ,one tyko spzedaja a nie pomagaja ,od kazdego maja profit wyplacany pzy pesji .Takze wszystkie vikariaty to robia ,najgorzsy syf.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Tomasz Majkowski
(TomaszMajkowski)
Wiking
Witam.
Możesz coś więcej o tym napisać? Ta Pani właśnie do mnie dzwoniła i proponuje pracę.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok